lekarz Urszula Olearczyk-Nycz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

3,7
3,7
3,6

Beznadziejny Lekarz tylko jak płacisz stóweczki to jest miła i wszyscy myślą ze jest ok itp. Ilekroć byłem w poczekalni z żona widziałem jak beaproblemowo nowe osoby od zaraz jeśli było pilne się dostawały koszt 100 zł .Beznadziejna opieka lepsza na NFZ oferuja ona ci daje tylko termin i to wszystko żona miała gronkowca na badaniach wyszło ona powiedziała że wszystko ok w szpitalu przy porodzie lekarz się zapytał dlaczego z takimi wynikami nie trafiła do szpitala jak wspominałem do kogo chodziliśmy tylko na siebie popatrzeli nas siebie i szeptali i głową kiwali czyli było coś nie tak .Nyczowa mówi że na NFZ się jej nie opłaca znam dziewczynę co z powodu błędu nyczowej straciła dziecko przed porodem nyczowa zbagatelizowała długom pępowinę którą zauważyła na usg tylko tyle powiedział że będzie wszystko ok i nawet nie zlecając dodatkowej wizyty badań nawet skierowania do szpitala zostawiła ją samą sobie miesiąc do porodu jak poszła po miesiacu w dniu tzw porodu na badania okazało się że straciła dziecko nyczow powiedziała że jest zła na siebie >jak ktoś miał problemy z powodu błędu lekarskiego lub zaniedbań tej Ginekolog proszę o kontakt na e-mail jacksparrow-1945@o2.pl

Leczę się u Pani Doktor juz jakis czas.. Fachowa, bezpośrednia, mocny charakter ale rzetelna i konkretna. Niektórym może nie spodobać sie sposób bycia Pani Doktor, ale w koncu wizyty są po to by rozwiązać problem a nie posiedziec i poplotkować przy kawce.. osobiście polecam

Panią Doktor poleciła mi moja siostra. Niestety... Po tel. Do gabinetu i rozmowie z pielegniarka, okazało sie, że Pani Doktor "nie przyjmuje nowych pacientek, ale zawsze mogę spróbować dostać sie do niej w inny sposób". Jesli chcialabym umowic sie do gabinetu prywtnego zadzwonilabym do niej bezposrednio. Poprosiłam o informacje na jakiej podstawie lekarz, który przyjmuje w placówce NFZ, moze odmowic pacjec konsultacji. Do aparatu tel. poproszona zostala Pani Doktor, ktora stwierdzila, ze moze mnie przyjac lub nie, jesli che koniecznie sie z nia spotkac to w 2014 r. Poza tym stwierdzila, ze nie ma czasu dla aktualnych pacientek np. Na wypisanie recepty (???) i tryumfalnie odlorzyla sluchawke. Nie polecam tej Pani nikomu, kto naprawde potrzebuje konsulatacji i ma problem. Brak czasu na wypisanie recept? Co to ma znaczyc?

byłam u pani doktor pierwszy raz z niedoczynnością tarczycy. bardzo kompetentna i konkretna kobieta. pani doktor wytłumaczyła mi zrozumiałym językiem cały problem z tarczycą, zrobiła usg i przepisała małą dawkę leku, mam przyjść za pół roku do kontroli z wynikami badań. mam nadzieję, że będzie lepiej. polecam.

Witam. Pani Doktor jest świetnym lekarzem. Moja droga do macierzyństwa nie była łatwa, ale dzięki Pani Doktor zostałam szczęśliwą mamą małego Kruszka. Wcześniejszy lekarz nie potrafił mi pomóc (najpierw poronienie, potem przez rok kłopoty z zajściem w ciążę), a Pani Doktor tak. Dzięki spokojowi i kompetencji Pani Doktor wpierw bardzo szybko zaszłam w ciążę a później pomimo zagrożenia utraty dziecka praktycznie przez całą ciążę doczekałam do szczęśliwego końca.

Odwiedzam Panią doktor regularnie od 2009 roku. Jestem bardzo zadowolona, zawsze mogę pytać o wszystko i wiem, że otrzymam rzeczową odpowiedź. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i kolejną na pewno też będzie :) Bardzo podoba mi się jej otwarte i bezpośrednie podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem- polecam!

Najweselszy a do tego kompetentny lekarz z jakim miałam przyjemność się zapoznać!Dobre podejście do pacjenta, objaśnia wszystko szczegółowo ,a język którego używa jest przystępny dla przeciętnej osoby (nie musicie być po medycynie ,żeby zrozumieć co dokładnie wam dolega)

Każdemu serdecznie polecam Panią dr u. Olearczyk-Nycz, gdyby nie ona prawdopodobnie już nie mogłabym mieć dzieci. Przeszłam przez ośmiu lekarzy w leczeniu niepłodności, straciłam 3 lata czasu, zjawiając sie u niej do 4 miesięcy byłam w ciąży. Ciąże prowadzi super. najlepszy lekarz na Podbeskidziu.

Pani Doktor naprawdę zna się na rzeczy staramy się o bobaska i przynajmniej wiemy gdzie tkwi problem pani Urszula dokładnie nas "oświciła" mam nadzieje że idziemy w dobrym kierunku .Serdecznie polecem równa z niej babka.....

Wizyta,usg dopochwowe,usg tarczycy.Niestety sie tak zlozylo ze nie polubilysmy sie za bardzo nosek do gory ma,plus w tym ze mi przepisala skierowanie na bad.hormonalne ale co z tego jak na wizycie mnie potraktowala jak problem.