lekarz Urszula Pieprzyca

Bardzo długo zwlekałam z pierwszą wizytą u ginekologa i gdy w końcu się na nią zdecydowałam byłam mocno zestresowana. Pani doktor podeszła do wszystkiego w sposób bardzo kompetentny i delikatny, dzięki czemu nie miałam oporów przed kolejnymi wizytami. Zarówno gdy starałam się o dziecko jak i w czasie ciąży czułam duży spokój będąc pod opieką dobrego ginekologa. Mogę polecić panią doktor każdemu kto szuka osoby kompetentnej, cierpliwej i uprzejmej.

Szczerze polecam! Pani dr miła, delikatna, przejmuje się pacjentką i wszystko dokładnie sprawdzi i wyjaśni. Prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo miła, kompetentna. Dokładnie wszystko tłumaczy. Poświęca pacjentce dużo wystarczająco czasu. Polecam !!!!