lek. dent. Urszula Pioś

Stomatolog, Ortodonta

3,7

Jestem pod wrażeniem profesjonalnego, a jednocześnie przemiłego podejścia do klienta Pani dr Pioś. Cały proces zakładania aparatu był bardzo jasno i uczciwie wytłumaczony, później bardzo sprawne wykonanie. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi ortodontyczne u dr Pioś

polecam, świetne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy proces leczenia, po sprawdzeniu kilku dentystów w Zamościu uważam,że doktor Pioś jest bardzo dobrym lub najlepszym stomatologiem

Brak profesjonalizmu, krętactwo, brak wiedzy. Wizyta kontrolna skończyła się uszkodzeniem zęba. Naprawa u fachowca w innym zakładzie stomatologicznym 600zł. Nie polecam i przestrzegam.