Stomatolog Zamość

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-COMPLEX NZOZ Barbara Homziak
ulica Wiejska 17
22-400 Zamość

Profesjonalna obsługa, widać doświadczenie z pacjentami, pani doktor zawsze uprzejma, gabinet sterylny, nowoczesny.
Opinia dodana przez: Wiktotia

lek. dent. Remigiusz Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Atamanowa 26
22-400 Zamość

Lekarz z powołania, oprócz zdrowia ważna jest dla niego też estetyka (a niektórym dentystom brakuje takiego podejścia) - wyleczył zęba a także zadbał o uśmiech- wreszcie bez skrępowania mogę się uśmiechać!

lek. dent. Arkadiusz Gadaj

ul. Lwowska 62 A
22-400 Zamość

Krótko mówiąc - tanio, szybko, fachowo, uprzejmie, bez bólu, kompetentnie. Moja pierwsza "ekstrakcja" w życiu. Teraz wiem u kogo mogę spokojnie usunąć resztę zębów :):)

Grażyna Dworzycka

Zamość

Leczyłem pare lat temu zęby u Pani Dworzyckiej. Obecnie mieszkam daleko od Zamościa i szukam dobrego dentysty w innym mieście, między innymi patrzę na opinie internautów. Pomyślałem, że chciałbym znaleźć takiego dobrego lekarza jak Pani Dworzycka, do której kiedyś chodziłem i z ciekawości wszedłem na jej profil. Nic dodać. Nic ująć. Całkowicie zgadzam się z innymi komentatorami. Bardzo kompetentna, solidna i uprzejma.

lek. dent. Marcin Mielcarek

Chirurg stomatolog

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Polecam wszystkim z całego serca. Wyrwanie ósemki trwa krótką chwilę. Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Widać, że praca którą wykonuję jest jego pasją.
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Kamila Andrejczuk

Gabinet Stomatologiczny MARODENT
ul. Konopnickiej 7
22-400 Zamość

szczerze polecam panią stomatolog Kamile Andrejczuk,jest profesjonalna i rzetelna w tym co robi.Sprzet w gabinecie nowoczesny.Moje zęby w koncu doprowadzone sa do porzadku,wiele razy wypelnienia byly poprawiane i zawsze wypadaly,teraz mam zeby,wszystko sie trzyma i jest zrobione fachowo.Jestem wdzieczna pani doktor

lek. dent. Anna Bródka

Poprzeczna 28a
22-400 Zamość

Z przyjemnością - nie sądziłam, że można użyć tego określenia w stosunku do wizyt u stomatologa - polecam panią doktor Bródkę. Odbyłam w zasadziekilka wizyt, ale z moim zębem, który nie był w dobrym stanie, nic się nie dzieje, ból ustał i wygląda także estetycznie. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, w razie potrzeby poleca rożnych specjalistów. Na pewno do niej wrócę.

lek. dent. Urszula Pioś

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Dentiq, Urszula Pioś
ul Ogrodnicza 43, Skokówka, 22-400 Zamość
Zamość

Polecam Panią Urszulę, wykonała szczegółowa diagnozę, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Miła, sympatyczna i profesjonalna. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Elżbieta Lipińska

Gabinet - Elżbieta Lipińska
Aleje Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

Bardzo dobry stomatolog. Leczymy się całą rodziną i jesteśmy zadowoleni - miła , cierpliwa , wszystko tłumaczy . Bardzo ładnie robi koronki i protezy .Dobrze usuwa zęby .

lek. dent. Agnieszka Kowalska

CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ ESTHETICA
ZACISZE 8
22-400 Zamość

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą w swej dziedzinie jak i superowym psychologiem. Bardzo ją podziwiamy i szanujemy.Polecamy każdemu takiego stomatologa.

Stomatolodzy w Zamościu