lek. dent. Magdalena Hamelusz-Wojda

Polecam serdecznie Panią Doktor. Jest bardzo dokładna, gabinet jest czysty, sterylny, organizacja jak w zegarku. Uczęszczam regularnie od kilku lat na przegląd dentystyczny, gdy jest coś nie tak to od razu zęby są leczone. Poleciłam ją całej rodzinie i wszyscy są zadowoleni.

Poleciłam ją całej rodzinie i wszyscy są zadowoleni.

Stanowczo odradzam Pani nie słucha pacjenta które ząbki ma robić wybiera sobie sama pomimo reakcji mojej .że coś boli często trzeba było poprawiać u innego stomatologa do jakiegoś czasu było ok.Ale tak jak w moim przypadku można mieć poważne konsekwencje leczenia u tej Pani Odradzam takich lekarzy jak ta Pani szczegulnie dzieci czasami zrobi to co nie powinna .To jest nasze zdrowie też nie pamięta co robiła u danego pacjenta jest miła do czasu ale potrafi okazać swoje zle oblicze