lekarz Urszula Rocławska

Pediatra

super pani doktor, często poświęca swój wolny czas, żeby przyjąć pacjentów, moje chłopaki ją uwielbiają i choroby dla nas nie straszne

NAJLEPSZA PEDIATRA NA ŚWIECIE!!!! ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA, NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY, MA NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECI I MÓJ SYNEK DZIĘKI NIEJ NIE BOI SIĘ LEKARZY!!! TAKI LEKARZ TO SKARB!! DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR ZA WSZYSTKO CO DO TEJ PORY DLA NAS ZROBIŁA!!!

Wspaniała Pani Doktor!!! Jej wielkie serce i wiedza idą w idealnej parze. Przyjmie zawsze moją córkę, choć nie ma już miejsc - poświęca swój wolny czas. Gdyby w naszym kraju byli tacy lekarze - wszyscy byliby zdrowi i z wielkim zapałem chodzili do przychodni. Dziękujemy Pani Doktor za uśmiech, dobrą radę i skuteczną diagnozę!:)

wspaniała osoba:-) bardzo kompetentna, zawsze pomogla kiedy tylko tego moje dziecko potrzebowało. Bardzo dobre podejście do dzieci

Lekarz z powołania ! Polecamy, dzięki troskliwej opiece Pani doktor lepiej znosimy choroby, dzieci ją uwielbiają, rodziców uspokaja jej fachowość i podejście. Bardzo dziękujemy !

Pani Doktor z ogromną wiedzą, super podejściem do dzieci. Poświęca swój wolny czas żeby przyjąć wszystich pacjentów. Gorąco polecam. Wielkie dzieki Pani Doktor

super lekarz, moje chłopaki uwielbiają Panią Doktor,

super lekarz, moje chłopaki uwielbiają Panią Doktor,

Na lepszego pediatre nie mogliśmy trafić;-) ta kobieta ma super podejście do dzieciaczka a i szczegółowo potrafi wytłumaczyć problemy. pozdrawiam panią doktor ;-)

Pani Doktor jest lekarzem z powołania, uwielbia dzieci.

Pani Doktor jest lekarzem z powołania, uwielbia dzieci.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Starogard Gdański"?

Lipowa 3

Bukowa 9
Starogard Gdański

Mostowa 3
Tczew
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B