lek. med. Urszula Wilk

3,1
3,4
3,4
3,3

Po raz pierwszy trafiłam na lekarza, który w ogóle tłumaczy pacjentowi, jak równemu sobie, co mu dolega i jak to leczyć. Co więcej, pani doktor tłumaczy cierpliwie, odpowiada na wszystkie pytania, ma ogromną wiedzę i jeszcze więcej życzliwości dla ludzi. Poświęciła mi dzisiaj bitą godzinę odpowiadając na moje pytania i tłumacząc co mi się dzieje, jakie są możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy i co w związku z tym. Ponadto, jest chyba jedynym lekarzem w tym kraju, który skłania się raczej ku odstawieniu leków niż przepisywaniu kolejnych o zwiększonych dawkach. Jestem ...

Ponadto, jest chyba jedynym lekarzem w tym kraju, który skłania się raczej ku odstawieniu leków niż przepisywaniu kolejnych o zwiększonych dawkach. Jestem wzruszona jej podejściem, uspokojona i mam rozpisany dalszy plan działania, wiem na czym stoję.
Pomijając moje emocje związane z dzisiejszą wizytą - tak, polecam tego lekarza za kompetencje, świetne podejście i ogromną wiedzę.

pani dr wilk (celowo z małej litery) to taki lekarz jakby to porównać hmmm TW bolkowi do szczerości. Zero honoru. dr znając mnie (miałam wcześniejsze wizyty) to po 10 min spóźnieniu - nie zna mnie. Cóż z tego, że czekasz w kolejce prawie h, cóż pani dr ma czas, ale jeśli 10 min spóźnienia (mimo, iż z innym pacjentem jest dłuuugo w gabinecie - Państwo uwierzcie pani dr potrafi h na pacjencja poświecić) jak widać tylko na wybranych. Fałszywa baba po prostu. Nigdy więcej... Jeśli szukasz lojalnego lekarza to pani rzekomo po medycynie wilk jest ZŁYM WYBOREM.

Dramat - jedno słowo, wizyta nic nie warta. Nie wiem skąd te pozytywne oceny.. Domniemuję, iż rzeczywiście szanowna Pani dr pisze sobie sama. Rzadko korzystam z opcji komentowania w internecie ale niestety dziś muszę. Przykre zjawisko, widzieć kogoś po medycynie co pacjenta traktuje jak nieproszonego gościa. Najwidoczniej, co niestety po poziomie reprezentowanym przez panią DOKTOR, medycynę może skończyć każdy lepszy. Objawy to wymienia się jak do ściany, ściana by lepiej słuchała. Jako "dietetyk" przyjemności nie miałem ale jako internista - tak. Podsumowanie - katastrofa, szczerze z serca odradzam tego "medyka"..

To był mój pierwszy kontakt z Panią doktór w przychodni w Chrzanowie. Więc jest to moja ocena i odczucie z tego kontaktu. Ale ponieważ nie każdy kontakt z lekarzem stwarza takie odczucia więc się moimi odczuciami tu podzieliłem. jacek !

jacek !

Polecam panią doktor,świetny lekarz.Bardzo mi pomogła w moich problemach.Ma dobre podejście do pacjenta i omawia dokładnie z nim metody leczenia.

Pani doktor jest świetnym diabetologiem. Pacjenta potrafi przyjmować 1 h. ale czekanie w kolejce naprawde popłaca. Super lekarz!!

Dramat!!!! Wizyta nic nie warta (przynajmniej dla mnie bo dla lekarki z pewnością opłacalna). Opowiada wyświachtane formułki na temat diety. autorytatywne podejście - jak nie to..... itp. nie polecam. Radzę obchodzic szerokim kołem. Nie mam pojęcia skąd te pozytywne oceny - podejrzeam, że sama je sobie pisze.