lek. med. Urszula Wilk

Diabetolog, Internista

2,9

Zawsze sprawdzam opinie o lekarzu ale zależało mi na szybkiej wizycie, więc mimo wszystko poszłam. I to była dobra decyzja! Mam wrażenie że te negatywy dotyczą innej osoby. Pani Doktor okazała się być bardzo sympatyczną, przyjaźnie nastawioną i ciepłą osobą. Wizyta przebiegła sprawnie, lekarka zapisała konkretne leczenie. Wszystko na plus!

Szukałam endokrynologa-diabetologa i po pierwszej wizycie myślę, że trafiłam do dobrego specjalisty, u którego zostanę. Czytałam opinie o pani doktor przed wizytą i cieszę się, że mimo to się wybrałam, bo moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Pani doktor zachowywała się zupełnie normalnie - nie wywyższała, nie ignorowała moich pytań, wyjaśniła, co sądzi i weszła ze mną w dialog. Nie bałam się odezwać, a niestety, i takich lekarzy spotykałam. Nie przekreśliła dotychczasowego leczenia, za to postanowiła dopasować dawki i zaprosiła na kontrolę za 2 miesiące, bez kierowania na kilkanaście kolejny h badań.

Wizyta u tego lekarza satysfakcjonująca nie jest. Po pierwsze uderza słaba pamięć pani doktor,która nie kojarzy pacjenta z poprzednich wizyt(jakby w ogóle nie zaglądała do karty pacjenta)Wygląda to tak,że zamiast spytać się "jak się pani czuje?" dostaje się pytanie "co się dzieje?" jakby było się u niej pierwszy raz. Po drugie za mało poświęca czasu i uwagi pacjentowi-szybko chce się go pozbyć. Poza tym o wszystko trzeba się pytać a odpowiedzi są krótkie i zdawkowe. Za wizytę prywatna jest to stanowczo za mało i nie polecam.

Tragedia!!!! Serdecznie nie polecam, lekarz nierzetelny i nieprzyjemny. Odradzam jakichkolwiek wizyt totalna strata czasu.

Dr. Wilk is the best internist that I have seen in Poland. She is intelligent, compassionate and a great diagnostician. She gives her patients as much time as they need and never makes them feel uncomfortable for asking questions. I feel lucky to be her patient. If it were possible to award her more stars, I would give her 10 / 10.

Lekarz niemiła i niesympatyczna. W 30 sekund powiedziała że nie podbije mi zaświadczenia i na tym skończyła się wizyta. W dodatku centrum imed za taką wizytę oczywiście trzeba zapłacić :)

pani dr wilk (celowo z małej litery) to taki lekarz jakby to porównać hmmm TW bolkowi do szczerości. Zero honoru. dr znając mnie (miałam wcześniejsze wizyty) to po 10 min spóźnieniu - nie zna mnie. Cóż z tego, że czekasz w kolejce prawie h, cóż pani dr ma czas, ale jeśli 10 min spóźnienia (mimo, iż z innym pacjentem jest dłuuugo w gabinecie - Państwo uwierzcie pani dr potrafi h na pacjencja poświecić) jak widać tylko na wybranych. Fałszywa baba po prostu. Nigdy więcej... Jeśli szukasz lojalnego lekarza to pani rzekomo po medycynie wilk jest ZŁYM WYBOREM.

Dramat - jedno słowo, wizyta nic nie warta. Nie wiem skąd te pozytywne oceny.. Domniemuję, iż rzeczywiście szanowna Pani dr pisze sobie sama. Rzadko korzystam z opcji komentowania w internecie ale niestety dziś muszę. Przykre zjawisko, widzieć kogoś po medycynie co pacjenta traktuje jak nieproszonego gościa. Najwidoczniej, co niestety po poziomie reprezentowanym przez panią DOKTOR, medycynę może skończyć każdy lepszy. Objawy to wymienia się jak do ściany, ściana by lepiej słuchała. Jako "dietetyk" przyjemności nie miałem ale jako internista - tak. Podsumowanie - katastrofa, szczerze z serca odradzam tego "medyka"..

Po raz pierwszy trafiłam na lekarza, który w ogóle tłumaczy pacjentowi, jak równemu sobie, co mu dolega i jak to leczyć. Co więcej, pani doktor tłumaczy cierpliwie, odpowiada na wszystkie pytania, ma ogromną wiedzę i jeszcze więcej życzliwości dla ludzi. Poświęciła mi dzisiaj bitą godzinę odpowiadając na moje pytania i tłumacząc co mi się dzieje, jakie są możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy i co w związku z tym. Ponadto, jest chyba jedynym lekarzem w tym kraju, który skłania się raczej ku odstawieniu leków niż przepisywaniu kolejnych o zwiększonych dawkach. Jestem ...

Ponadto, jest chyba jedynym lekarzem w tym kraju, który skłania się raczej ku odstawieniu leków niż przepisywaniu kolejnych o zwiększonych dawkach. Jestem wzruszona jej podejściem, uspokojona i mam rozpisany dalszy plan działania, wiem na czym stoję.
Pomijając moje emocje związane z dzisiejszą wizytą - tak, polecam tego lekarza za kompetencje, świetne podejście i ogromną wiedzę.

To był mój pierwszy kontakt z Panią doktór w przychodni w Chrzanowie. Więc jest to moja ocena i odczucie z tego kontaktu. Ale ponieważ nie każdy kontakt z lekarzem stwarza takie odczucia więc się moimi odczuciami tu podzieliłem. jacek !

jacek !