Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama

Najlepsza pani doktor,wie co robi,mówi do rodziców jak do ludzi-zrozumiałym językiem,kocha "swoje dzieci" i poświęca się im ,a co najważniejsze nigdy nie odmawia im pomocy,chociaż "nie ma już rejestracji i jest po godzinach pracy"

Lekarz z klasą. Wysoka kultura osobista, zaangażowanie. Polecam!

Lekarz z klasą. Wysoka kultura osobista, zaangażowanie. Polecam!

Bardzo dobra pediatra. Wklada duzo serca w to co robi widac ze zalezy jej na dobru dzieci. Nie zapisuje drogich lekow jak to nie ktorzy robia. Jestem zadowolona z jej leczenia moj 6 miesieczny synek jest pod opieka pani Urszuli. Wyleczyla przepukline pępkową u mojego maluszka bez potrzeby operacji i pare innych infekcji. Gorąco wszytskim polecam

Przemiła Pani doktor, z cudownym podejściem do dzieci! Każdy mały pacjent jest dla Niej jednakowo ważny. Poza tym dokładna, skrupulatna , fachowo podchodząca do każdego chorego dziecka. Wzbudza ogromny szacunek i zaufanie.Cieszę się, że to właśnie Ona leczy moje dzieci.

Wspaniały lekarz pediatra, posiada odromną wiedzę w dziedzinie pediatri, zawsze trafia we właściwe diagnozy. Doskonałe podejscie do dzieci, duża cierpliwość i wyrozumiałość. Miła, uprzejma i baaaaaaardzo sympatyczna dr. Urszula Wyrwińska Gorąco polecam!!!!!!!!

Pani doktor zawsze uprzejma niespotykanie sympatyczna i ma wspaniałe podejście do dzieci.W tej chwili prowadzi moje drugie dziecko znam ją od 10 lat i jest rewelacyjna.Nawet kiedy niesympatyczne panie z rejestracjii odmawiają zarejestrowania pani doktor zawsze znajdzie chwilkę dla chorego dziecka i nic nie stanowi dla niej problemu.

Dr Wyrwińska jest wspaniałym pediatrą leczy od wielu lat moją córkę,pragnęłabym aby dzisiaj wszyscy lekarze byli tak kompetentni jak ta lekarz,polecałabym ją każdej matce z pełną odpowiedzialnością

Pani doktor jest przewspaniałym lekarzem,bardzo zależy jej na trafnym zdiagnozowaniu dziecka oraz wyleczeniu go.Ma szeroką wiedzę nie tylko z zakresu pediatrii,ale i z pokrewnych dziedzin medycyny.Jest kompetentna,przesympatyczna oddana dzieciaczkom.Tak wspaniałego lekarza jeszcze nigdy dotąd nie spotkaliśmy!!!Szczerze polecam Panią dr Urszulę!;>

PO PROSTU ANIOŁ.!!!!!!!!Polecam gorąco panią doktor!!!!!!!!!!

PO PROSTU ANIOŁ.!!!!!!!!Polecam gorąco panią doktor!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk