lekarz Urszula Zielińska

Neonatolog, Pediatra

3,2
3,4

Pani ta pozbawiona jest totalnie empatii do ludzi o małych dzieciach nie wspomnę. Podczas narodzin naszego synka w Wadowickim szpitalu dzięki cudownym Pielęgniarką, Pielęgniarce Oddziałowej Pani Agnieszki oraz wybitnym i bardzo zaangażowanym lekarzom mamy bardzo miłe wspomnienia które właśnie osoba pani Zielińskiej zakłóca. Stanowi ona bardzo nieprzyjemne i słabe ogniwo tego bardzo dobrego Szpitala który swą cudowną kadrą lekarzy jak dr Bieda, dr Knapik oraz wspaniałymi niedocenianymi pielęgniarkami buduje dobrą opinię. A jej zachowanie, egoizm, wywyższanie się , obrażanie pacjentów, brak dawania nadzieji i wiele innych niszczy ten obraz. Nie oddałbym dziecka nawet wroga w jej ręce. No i ten jej grany niby życzliwy uśmieszek.. Ah szkoda więcej pisać.

Świetna pani doktor polecam gorąco ! Pierwszy lekarz przy którym mój syn nie płakał, bardzo dobre podejście do dziecka i rodzica, kompleksowe badanie, wywiad a wszystko skrupulatnie zapisane w notesie wraz z moim numerem telefonu. Naprawdę polecam.

Zdecydowanie polecam . Lekarz godny zaufania i polecenia najbliższym .

Zdecydowanie polecam . Lekarz godny zaufania i polecenia najbliższym .

Mając takiego pediatrę jestem spokojna o moje dziecko.

Mając takiego pediatrę jestem spokojna o moje dziecko.

NIE POLECAM TRAGEDIA NA NICZYM SIE NIE ZNA

NIE POLECAM TRAGEDIA NA NICZYM SIE NIE ZNA