Lekarze Biłgoraj

lekarz Jan Kasperski

23-400 Biłgoraj

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz z powołania, godny polecenia. Bardzo duże zaangażowanie w pomoc w doprowadzenie do wyleczenia chorego. Tłumaczy choremu w jaki sposób postępować w czasie leczenia, aby doszło do całkowitego wyzdrowienia.

lek. dent. Joanna Blicharz

pl. Wolności 15 lok. 28
23-400 Biłgoraj

serdecznie polecam jest lekarzem całej mojej rodziny

lek. dent. Elżbieta Wójcik

NZOZ KAPRYSOWA-DENT LUBLIN ul. Kaprysowa 7
Wańkowicza 3B
23-400 Biłgoraj

Polecam!! Pani Ela jest naprawdę profesjonalistką. Mieliśmy duże problemy z naszym 3letnim synkiem, któremu bardzo wcześnie zaczeły psuć się ząbki. Był tylko jeden problem w domu owszem otworzył buzię aby zobaczyć co się tam dzieje ale u dentysty było stanowcze NIE piski i krzyki, byliśmy naprawde u wielu dentystów, aż natrafiliśmy na Panią Wójcik! Nasz syn nie tylko otworzył jej buzie ale również dał sobie ząbki rozwiercić i wyleczyć, opuchlizny ...

Beata Grab

Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarska "KONSYLIUM"
23-400 Biłgoraj

Pani doktor Beata Grab jest lekarzem z powołania,kocha swoich pacjentów !!! Każdy przypadek traktuje indywidualnie, pełen profesjonalizm w działaniu!!!Jestem pod wrażeniem kompetencji,wiedzy a przede wszystkim świetnego podejścia do pacjenta.Pani doktor jest niezwykle miła i uprzejma,doskonale wyjaśnia wszelkie wątpliwości i cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania.Jak dla mnie jest lekarzem z powołaniem i polecam każdemu w potrzebie.Serdecznie polecam Panią doktor Beatę Grab - jedna z niewielu, którzy chcą rozmawiać i budzą nadzieję, ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Irmina Buda

ul. Cegielniana 11/8
23-400 Biłgoraj

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w swoim długim życiu. Fachowość, wiedza, zaangażowanie, rzetelność delikatność na 10. Polecam
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Marek Szendała

Internista, Kardiolog

ulica Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Pan Marek jest lekarzem z powołania. Posiada bogate doświadczenie i dzięki wieloletniej praktyce potrafi pomóc pacjentowi, proponując skuteczne leczenie. Przy czym, cierpliwie wysłuchuje pacjenta, podchodzi ze zrozumieniem, tłumaczy pacjentowi na czym polegają jego problemy zdrowotne oraz cała jego choroba i na czym opierać się będzie przyjęta terapia. Czas poświęcony pacjentowi nie jest ograniczony sztywnymi i administracyjnymi obostrzeniami (co w innych przypadkach, w innych gabinetach zdecydowanie pacjentowi szkodzi). Lekarz Marek S. ...
Opinia dodana przez: Artur B.

lekarz Marek Mazur

23-400 Biłgoraj

Super człowiek. Super lekarz. Super mąż. Super kumpl . Super ojciec . Super Ktoś - jak ten z ktośowa . Pełen szacun .
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Patryk Bocheński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kościuszki 77
23-400 Biłgoraj

Polecam w 100%. Profesjonalizm, duża wiedza. Wreszcie ktoś kompetentny, kto zajął się moim dzieckiem.
Opinia dodana przez: Mariola S

lek. dent. Wanda Blacha-Król

Przemysłowa 34
23-400 Biłgoraj

znam panią doktor od 23 lat i leczenie zębów przez nią zawsze było profesjonalne i tak zostało. polecam

lek. dent. Beata Chmielowiec

Przychodnia Rehabilitacyjna "FIZJOMED"
Armii Kraków 44
23-400 Biłgoraj

Bardzo polecam! Najlepszy dentysta, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, jest dokładna i miła, a przy tym niedroga ☺

lek. dent. Lesław Gdański

Dentis Gabinet Stomatologiczny
23-400 Biłgoraj

Godny polecenia, uprzejmy, wszystko wytlumaczy, co trzeba zrobic,nie czeka sie godzinami w kolejce, (jak u innych ) leczenie i wyrywanie bezbolesne. Naprawdę bardzo uprzejmy lekarz, gwarantuję że kto do niego pojdzie nie pożałuje, i będzie bardzo zadowolony. Leczy zęby bardzo dokładnie i solidnie!!!
Opinia dodana przez: Monika

dr Henryk Dy ś

Ginekolog, Ginekolog położnik

konsylium
biłgoraj
23-420 Biłgoraj

Do doktora trafiłam w 31tc z wcześniej zdiagnozowanym zagrożeniem porodem przedwczesnym. Pan dr odpowiadał rzeczowo na wszystkie moje pytania i już na pierwszej wizycie otrzymałam prywtany nr telefonu pod ktory mogłam zawsze dzwonic. Zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie, poleca a nie zmusza do wykonania badań. Kompetentny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem ...
Opinia dodana przez: Ewa

Anna Grabias

Logopeda

Gabinet Logopedyczny Anna Grabias
ul. Lubelska 10
Biłgoraj

Pani Ania jest świetnym logopedą z fantastycznym podejściem do dzieci. Córka od początku zachwycona, chętnie jeździła na wszystkie zajęcia i wykonywała zalecone ćwiczenia w domu. Od pierwszej wizyty widać profesjonalizm Pani Ani i ogromną wiedzę. Na efekty nie trzeba było długo czekac. Serdecznie polecam. Iwona

lekarz Justyna Kowal

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy i USG
Biłgoraj

Interesuje sie pacjentem, miła i rzetelna

lekarz Monika Książek

Konsylium
23-400 Biłgoraj

Najlepszy lekarz jakiego znam, bardzo przejmuje się losem swoich pacjentów, w moim przypadku ciężko było dojść co mi dolega, ale pani doktor się nie poddawała i kierowała na kolejne badania, powtarzała jeśli były niejasne i udało się, jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Nie bagatelizuje problemu, dociekliwa, słowem lekarz z powołania.

lekarz Janina Nowakowska

Dermatolog

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Wracam do Pani Doktor od lat. Mila i usmiechnieta, zawsze pomocna. Czlowiek z powolaniem do swojego zawodu i ogromna wiedza.

lekarz Katarzyna Grygiel

Lekarz rodzinny, Pediatra

23-400 Biłgoraj

Bardzo kompetentny i fachowy pediatra. Mam do niej pełne zaufanie:)

lekarz Ewa Dudko

Neurolog

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

Bardzo profesjonalna i konkretna Pani Doktor. Wszystko bardzo wnikliwie tlumaczy. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Ewa Teresa Fedec

Neurolog

23-400 Biłgoraj

Bardzo serdecznie polecam p. Doktor. Jest wspaniałym lekarzem. Bardzo ma duże doświadczenie i podejście do każdego pacjenta. Więc jestem zadowolona z p. Doktor Fedec. Polecam wszystkim 😉

lek. dent. Katarzyna Jastrzębska

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Od 8 lat maz ma korony na przednich zebach i jestesmy b.zadowoleni.Nie ma z nimi problemu i wygladaja naturalnie,trudno sie domyslec,ze to sztuczne zeby.