Lekarze Biłgoraj

Endokrynolog

konsylium
biłgoraj
23-420 Biłgoraj

Świetny specjalista , mam problemy z tarczycą już od kilku lat , leczyłam się u innych lekarzy , bez dobrych efektów, pacjentką doktora jestem już na stałe, leki mam odpowiednie, chodząc do niego , czuję się już spokojna o swoje zdrowie , problem tarczycy stał się prawie nie zauważalny dla mnie. Polecam.

lek. dent. Stanisława Mróz

Różana 8
23-400 Biłgoraj

Od prawie 20 lat chodzę do Pani Mróz Polecam na 100 procent,nie wyobrażam sobie chodzić do innego dentysty.
Opinia dodana przez: Miroslaw

lek. dent. Anna Rutkowska-Książek

ul. 3 Maja 29
23-400 Biłgoraj

Denerwowalam sie wizyta ale zupelnie nie potrzebnie, przebiegła ona w sposob bardzo spokojny, wszystko jest szczegółowo wytłumaczone. Miła, profesjonalna i kontaktowa pani doktor. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Gębala

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog dziecięcy

gen. Komorowskiego 3
23-400 Biłgoraj

Polecam serdecznie , Pani dr postawiła trafną diagnozę co innym lekarzom się nie udało. Dzięki czemu moje dziecko słyszy
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Adnan Latifa

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kościuszki 77
23-400 Biłgoraj

Świetny lekarz, pełny empatii, naprawdę godny polecenia psychiatra. Wiem co pisze bo miałem konsultacje u wielu psychiatrów
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Bożena Meksuła

Kościuszki 39
23-400 Biłgoraj

Pani doktor jest osobą kompetentna i bardzo serdeczna. Życzliwie nastawiona do pacjenta, cierpliwa. Polecam.

lekarz Łukasz Wolański

23-400 Biłgoraj

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

lekarz Leszek Gilewicz

Neurolog

ul. gen. Sikorskiego 12/6
23-400 Biłgoraj

Jest dobrym lekarzem , dobrze zna swój fach . Był wieloletnim ordynatorem neurologi . Wielu ludzi zawdzięcza mu życie ,,,,, JA RÓWNIEŻ .
Opinia dodana przez: JANEK
{'id': 27807, 'name': u'Bi\u0142goraj'} Psychiatra
                                       lekarz Agata Makarewicz

lekarz Agata Makarewicz

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KardioNeuroMED Ewa Dudko
ulica 3 Maja 87 a
23-400 Biłgoraj

Panią Agatę poznałam w trakcie mojej hospitalizacji psychiatrycznej, miałam wtedy 18 lat. Była czwartym specjalistą z którym miałam kontakt i pierwszym któremu udało mi się pomóc. Miałam wobec niej dużo buntu, a ona miała na mnie pomysł. Równocześnie z leczeniem psychiatrycznym przeszłam przez wieloletnią psychoterapię, od której wcześniej sprytnie próbowałam uciekać. Podczas regularnych spotkań w szpitalu, później już poza nim, rewolucję przeszła cała moja rodzina. Mam w niej ogromne wsparcie, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Panie z recepcji puszczają "swoich" bez kolejki, odwracają się od ludzi w pół zdania bo koleżanka przyszła i musi pogadać

lekarz Anna Bulicz Niewczas

S.C . Praktyka Lekarska
Biłgoraj

Z powodu niewiedzy tej pani, o mały włos nie straciłam dziecka. Przez wiele miesięcy upierała się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku a waga dziecka odpowiednia. Tymczasem gdy trafiłam do szpitala okazało się, że moje maleństwo jest zbyt małe jak na swój wiek, łożysko niewydolne i mam malutko wód płodowych, co groziło uduszeniem. W ostatniej chwili miałam cięcie i dzięki Bogu wszystko skończyło się dobrze choć strach pomyśleć co ...

lekarz Dorota Gabska-Mądzik

23-400 Biłgoraj

Wszystko super, bardzo dobrze wytłumaczone, same pozytywy, nie mam żadnych uwag do pani doktor, polecam

lekarz Cezary Mirosław

ulica Polna 2A
23-400 Biłgoraj

Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!! Badanie gastroskopii trwało 30 sekund bez znieczulenia. Wziernik wpychał na siłę myślałam, że się zakrztuszę. Niestety dla mnie ): Pan doktor tak się spieszył, że niczego nie dostrzegł, nie pobrał wycinku. Kolejne badanie powtórzone u lekarza profesjonalisty za pół roku okazało się, że jest już poważny problem.

lek. dent. Tomasz Wojcik

Anestezjolog

zus bilgoraj
janowka
Biłgoraj

komisja w zus i jego orzecznictwo po zawale serca ina chama do roboty gdzie fizycznie przepracowalem 35 lat.

lekarz Bogdan Obszański

Internista, Kardiolog

Przychodnia lekarska "Twój Lekarz" Sp. C.
Dr. Stanisława Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Lekarz z którym nie można porozmawiać, nie uprzejmy, wymyśla jakieś dziwne nieadekwatne porównania jego pracy, zero pomocy dla pacjenta. Może przez nie wiedzę i brak kompetencji? komputer to dziecko w 1 klasie podstawówki szybciej obsługuje, co zajmuje mu czas którego nie poświęca pacjentom NIE POLECAM !
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Anna Chałas

Internista, Endokrynolog

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Nie polecam Pani doktor bardzo nie miła osoba.. ja nie miałam problemu z tarczycą a z czym innym a Pani doktor jak zobaczyła moje wyniki na tarczycę że wszystko jest w porządku zapytała mnie po co ja do niej przyszłam, opowiedziałam z czym mam problem powiedziała że mi nie pomoże obraziła mnie mówiąc że jestem gruba bo nic nie robię... Oczywiście Pani doktor nawet mnie nie zbadała spisała sobie tylko ...

dr n. med. Jan Jakub Kęsik

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Niestety serdecznie nie polecam tego lekarza!!! Mąż ma wykrytego guza w żyle, nie wiadomo czy jest to coś złośliwego. Lekarz prowadzący w naszym mieście (700km od Lublina) skierował nas do dr Kęsika, który miał zadbać o dalszy proces badań oraz operacji. Mąż miał umówione przyjęcie do kliniki na dzień 21 lutego, wykonanie rezonansu tego samego dnia i następnego dnia miała być wykonana ewentualna operacja. W dniu przyjęcia dr Kęsika nie ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Rafał Rutyna