lek. dent. Stanisława Mróz

Od prawie 20 lat chodzę do Pani Mróz Polecam na 100 procent,nie wyobrażam sobie chodzić do innego dentysty.

Od prawie 20 lat chodzę do Pani Mróz
Polecam na 100 procent,nie wyobrażam sobie chodzić do innego dentysty.

Szybko bezboleśnie i skutecznie naprawione uzębienie. Przód porcelana i leczenie tylnych ósemek. Pozdrawiam z Hamburgu

Wizyta u tej pani to całkowita porażka. Ceny nieadekwatne do wykonanej usługi. Wiertła którymi się posługuje ruszały się przy zabiegu. Nikomu nie polecam

konkretna i rzeczowa stomatolog albo się leczymy albo nie to przyjechałem na urlop zagranicy przez tydzień wszystko zleczone dostawione konkret

konkretna i rzeczowa stomatolog albo się leczymy albo nie przyjechałem na urlop zagranicy przez tydzień wszystko zleczone dostawione konkret

Lekarz z prawdziwego powołania. Zostałam przyjęta w Niedzielę po 22:00 z okropnym bólem. Pani doktor mnie przyjęła i bardzo pomogła. Dziękuję i pozdrawiam, Ewa Kamińska

Ewa Kamińska

Nie polecam Bardzo stary sprzęt, brak cennika usług. Pani doktor buzia się nie zamyka, ciągle coś gada, a na dodatek pracuje bez maseczki. Pacjent nie dostaje nawet kubeczka z wodą do przepłukania jamy ustnej Ceny są bardzo wygórowane, dobierane wg własnego widzi mi się Radzę dobrze zastanowić się nad wizyta w tym gabinecie, za tą cenę można zrobić sobie zęba w naprawdę nowoczesnym gabinecie NIE POLECAM

Nie polecam
Pacjent nie dostaje nawet kubeczka z wodą do przepłukania jamy ustnej
Ceny są bardzo wygórowane, dobierane wg własnego widzi mi się
NIE POLECAM