Filtruj terminy

Stomatolog Biłgoraj

ulica Długa 75 A
23-400 Biłgoraj

Pan Michał nie dość, że jest super specjalistą, to wprowadza bardzo miłą atmosferę, dającą niewiarygodne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś ma obawy przed wizytą u stomatologa, to w tym gabinecie miną one nawet nie wiadomo kiedy. Miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy oraz pokarze, a nawet jeśli trzeba to poświęci wiele dodatkowego czasu. Pan Michał przyjmuje naprawdę wszystkich (dla niego każdy problem to nowe wyzwanie), nawet tych co kilku innych dentystów dosłownie odprawiło z kwitkiem. Pan Michał bezproblemowo podjął się leczenia mojego zęba, który przez wielu znawców został skazany na usunięcie. Jedyny lekarz, który nie boi się trudnych przypadków, a nawet wręcz powiem, że się cieszy, że ma okazję się z takimi zmierzyć!!! Wyzwanie, to jego drugie imię :) Po prostu profesjonalista „pełną gębą”. Będziesz szczęściarzem jeśli trawisz w jego ręce !!! (tak jak ja).

Opinia dodana przez: Mietek

ulica Sienkiewicza 13
23-400 Biłgoraj

Bardzo dobra specjalistka, stale się dokształca. Mam szybkie postępy w korekcie aparatem stąd osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko na bieżąco tłumaczy. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor !

Przychodnia lekarska "Twój Lekarz" Sp. C.
Dr. Stanisława Pojaska 3

Dobry lekarz, również dla dzieci. Polecam

Dobry lekarz, również dla dzieci. Polecam

Przemysłowa 34
23-400 Biłgoraj

znam panią doktor od 23 lat i leczenie zębów przez nią zawsze było profesjonalne i tak zostało. polecam

Przychodnia Rehabilitacyjna "FIZJOMED"
Armii Kraków 44
23-400 Biłgoraj

Bardzo polecam! Najlepszy dentysta, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, jest dokładna i miła, a przy tym niedroga ☺

NZOZ KAPRYSOWA-DENT LUBLIN ul. Kaprysowa 7
Wańkowicza 3B
23-400 Biłgoraj

Polecam!! Pani Ela jest naprawdę profesjonalistką. Mieliśmy duże problemy z naszym 3letnim synkiem, któremu bardzo wcześnie zaczeły psuć się ząbki. Był tylko jeden problem w domu owszem otworzył buzię aby zobaczyć co się tam dzieje ale u dentysty było stanowcze NIE piski i krzyki, byliśmy naprawde u wielu dentystów, aż natrafiliśmy na Panią Wójcik! Nasz syn nie tylko otworzył jej buzie ale również dał sobie ząbki rozwiercić i wyleczyć, opuchlizny zeszły mały nie nażeka już ,,Mamusiu boli mnie ząbek" a gdy zaczyna się coś dziać sam chce pojechać. Także naprawdę mogę Polecić Panią Stomatolog rodzicom i nie tylko ! ! ! !
Dziękuje.

ulica Makuszyńskiego 16
23-400 Biłgoraj

Skuteczne i szybkie leczenie, profesjonalne podejście, niewygórowane ceny a poza tym przesympatyczny lekarz.

Opinia dodana przez: Anna

3 Maja 93