Filtruj terminy

Stomatolog Biłgoraj

lek. dent. Michał Mełges

ulica Długa 75 A
23-400 Biłgoraj

Pan Michał nie dość, że jest super specjalistą, to wprowadza bardzo miłą atmosferę, dającą niewiarygodne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś ma obawy przed wizytą u stomatologa, to w tym gabinecie miną one nawet nie wiadomo kiedy. Miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy oraz pokarze, a nawet jeśli trzeba to poświęci wiele dodatkowego czasu. Pan Michał przyjmuje naprawdę wszystkich (dla niego każdy problem to nowe wyzwanie), nawet tych co kilku innych dentystów dosłownie ...
Opinia dodana przez: Mietek

lek. dent. Katarzyna Jastrzębska

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Byłem u niej 3 razy i zawsze było ok.poleciłem ojcu a on bał sie gorzej niż ja.Wrócił b. zadowolony a usunął 2zęby.

lek. dent. Joanna Kalita

Stomatolog, Ortodonta

ulica Sienkiewicza 13
23-400 Biłgoraj

Bardzo dobra specjalistka, stale się dokształca. Mam szybkie postępy w korekcie aparatem stąd osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko na bieżąco tłumaczy. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor !

lekarz Dorota Dzido

Przychodnia lekarska "Twój Lekarz" Sp. C.
Dr. Stanisława Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Dobry lekarz, również dla dzieci. Polecam

lek. dent. Wanda Blacha-Król

Przemysłowa 34
23-400 Biłgoraj

znam panią doktor od 23 lat i leczenie zębów przez nią zawsze było profesjonalne i tak zostało. polecam

lek. dent. Elżbieta Wójcik

NZOZ KAPRYSOWA-DENT LUBLIN ul. Kaprysowa 7
Wańkowicza 3B
23-400 Biłgoraj

Polecam!! Pani Ela jest naprawdę profesjonalistką. Mieliśmy duże problemy z naszym 3letnim synkiem, któremu bardzo wcześnie zaczeły psuć się ząbki. Był tylko jeden problem w domu owszem otworzył buzię aby zobaczyć co się tam dzieje ale u dentysty było stanowcze NIE piski i krzyki, byliśmy naprawde u wielu dentystów, aż natrafiliśmy na Panią Wójcik! Nasz syn nie tylko otworzył jej buzie ale również dał sobie ząbki rozwiercić i wyleczyć, opuchlizny ...

lek. dent. Janusz Lal

ulica Makuszyńskiego 16
23-400 Biłgoraj

Skuteczne i szybkie leczenie, profesjonalne podejście, niewygórowane ceny a poza tym przesympatyczny lekarz.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Beata Chmielowiec

Przychodnia Rehabilitacyjna "FIZJOMED"
Armii Kraków 44
23-400 Biłgoraj

Bardzo polecam! Najlepszy dentysta, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, jest dokładna i miła, a przy tym niedroga ☺

dr Aleksandra Tokarz

ulica Lubelska 7