lek. dent. Michał Mełges

Pan Michał nie dość, że jest super specjalistą, to wprowadza bardzo miłą atmosferę, dającą niewiarygodne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś ma obawy przed wizytą u stomatologa, to w tym gabinecie miną one nawet nie wiadomo kiedy. Miły, uprzejmy, zawsze wszystko wytłumaczy oraz pokarze, a nawet jeśli trzeba to poświęci wiele dodatkowego czasu. Pan Michał przyjmuje naprawdę wszystkich (dla niego każdy problem to nowe wyzwanie), nawet tych co kilku innych dentystów dosłownie odprawiło z kwitkiem. Pan Michał bezproblemowo podjął się leczenia mojego zęba, który przez wielu znawców został skazany na usunięcie. Jedyny lekarz, który nie boi się trudnych przypadków, a nawet wręcz powiem, że się cieszy, że ma okazję się z takimi zmierzyć!!! Wyzwanie, to jego drugie imię :) Po prostu profesjonalista „pełną gębą”. Będziesz szczęściarzem jeśli trawisz w jego ręce !!! (tak jak ja).

Polecam Pan doktor usunął mi 8mkę jestem bardzo zadowolony ponieważ zabieg trwał krótko i bezboleśnie a stopień skomplikowania zabiegu był duży. Dziękuje i polecam wszystkim którzy muszą usunąć ząb mądrości Hehe w cenę 200zł jest wliczone zdjęcie zęba znieczulenie sam zabieg laser i ja miałem ozon bo mnie wcześniej bolał tak że wychodzi bardzo tanio w porównaniu do innych dentystów a atmosfera jest bardzo miła i rozładow stres:)

Pełen profesjonalizm! Polecam w 100 % a do tego zawsze przyjmie z bólem zęba tego samego dnia.

Bardzo dobry lekarz miły i sympatyczny. Szybkie i skuteczne leczenie, niewygórowana cena. Naprawdę polecam

Odwiedzam regularnie. Jedyny minus to długie kolejki. A plusy to: atrakcyjna cena, bezbolesne zabiegi, kompleksowe informacje.