Lekarze Gdynia

lekarz Paweł Wojtkiewicz

Internista, Gastrolog

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został ...
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Urolog
                                       dr n. med. Joanna Bagińska

dr n. med. Joanna Bagińska

Urolog

Medicorum Centrum Zdrowia
ul. Płk. Stanisława Dąbka 338
Gdynia

Pani Doktor - Bardzo Dziękuję!!!! Byłem w sumie u pięciu specjalistów, dopiero Pani była w stanie postawić diagnozę i pomóc. Szacunek. Życzę każdemu spotkania tylko takich lekarzy. Marek.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Zygmunt Dębicki

Kardiolog

JAXAMED 602 77 88 77
Władysława IV 1/5 (Jaxamed)
81-353 Gdynia

Świetny specjalista o szeroliej ogòlnej wiedzy i umiejętnościach wykraczających poza Jego specjalizacje.potrafi doradzić w katzdych dolegliwościach.Jest lekarzem bardzo kompetentnym i taktownym, a przede wszystki skutecznym w leczeniu. Zdecydowanie polecam dr med. ZYGMUNTA DĘBICKIEGO

lekarz Hanna Korth-Piotrowska

Słupecka 45
81-313 Gdynia

Śmiało mogę polecić Panią Piotrowską. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta. Profesjonalne podejście jestem bardzo zadowolony. :)
Opinia dodana przez: peta1992

lekarz Jolanta Kulesza

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Profesjonalizm plus zaangażowanie. Polecam :)

dr n. med. Lucyna Paliszewska

Kardiolog

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Super lekarz. Bardzo miła i kompetentna. Warto było przyjechać do Gdyni. POLECAM wszystkim gorąco.

lek. dent. Marzena Gidzińska-Głódkowska

Kasztelańska 19
81-412 Gdynia

jestem pacjentka dr Gidzinskiej , bardzo dokladnie obejrzala zeby oraz zostal poprawnie wykonany drobny zabieg dentystyczny, polecam !!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Grażyna Sakowicz-Tomczak

Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka
Sojowa 22
81-591 Gdynia

Gorąco polecam. Bardzo dobrze diagnozuje, lepiej niż nie jeden specjalista. Bardzo skuteczny lekarz.
Opinia dodana przez: Arek75

lekarz Paulina Bautembach-Koberda

Kaczewska 24 l. 27
81-476 Gdynia

Najlepszy dentysta u którego byłem! Kompetencja, fachowość, dodatkowo przemiła i bardzo kontaktowa osoba.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Pilawska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Wspaniały Lekarz godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejscie trafnosc diagnozy, zaskakujace efekty wdrozonego leczenia. Bardzo dziekuje za okazanie serca I postawienie na nogi.
Opinia dodana przez: Radoslaw

lek. dent. Łukasz Tłustochowicz

LUX MED
ulica Morska 127
81-222 Gdynia

pełen profesjonalizm, korzystny stosunek jakości do ceny, szybkie i sprawne działanie, indywidualne podejście do problemu

dr n. med. Adam Sadkiewicz

Internista, Gastroenterolog

Starowiejska 13 lok. 1
81-356 Gdynia

Dziękuję za okazaną pomoc,poświęcony czas,sposób leczenia i poradę dla moich dzieci Ani i Basi. Jest to wspaniały człowiek, lekarz specjalista, którego polecam . Danuta Haśnik

dr Maciej Koszałkowski

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

W dniu 03.10.2013r. w CITOMED Toruń poddałam się operacji usunięcia zaćmy lewego oka.Zabieg ten wykonał wspaniały lekarz Pan Doktor Maciej Koszałkowski. Jestem zachwycona niezwykle serdecznym traktowaniem każdego pacjenta, z których każdy przeżywa wielki stres. Bardzo się cieszę,że miałam szczęście być pacjentką tak wielkiego profesjonalisty i tak przemiłej osoby. Z całego serca życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w perfekcyjnie wykonywanym przez Pana zawodzie lekarza. Życzę wszystkim,którzy potrzebują pomocy dla swoich oczu,aby ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marzena Jezierska-Wasilewska

ul. Jana Kamrowskiego 11D/16
81-603 Gdynia

Takiej lekarki ze świecą szukać . Zawsze pomocna choćby telefonicznie. Kompetentna, rzeczowa, skrupulatna, dokładna , miła, z wyczuciem potrzeb pacjenta. Brak słów - po prostu- najlepszy lekarz, jakiego znałam. Dlaczego po tylu latach znowu muszę zmienić lekarza? Wiem, ze do Gdańska daleko, ale… Bardzo gorąco pozdrawiamy. A.K. Lindstet
Opinia dodana przez: Alicja i Kazimierz

lek. dent. Katarzyna Rajkowska

Aleksandra Dulina 1
81-603 Gdynia

zdecydowanie polecam panią doktor, zapisałam się sama po wizycie synka który do nikogo innego nie chce już chodzić, i trzeba przyznać było warto. Leczymy się teraz całą rodziną przede wszystkim w przyjacielskiej luźnej atmosferze, zawsze sprawnie bez bólu i strachu. Dokładność, profesjonalizm i niespotykane podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Konrad Czubak

skwer Kościuszki 13a lok. 12
81-370 Gdynia

Bardzo dobry dentysta , który uratował mi jak to on powiedział tzw minimum socjalne ,kiedy już dwóch dentystów widziało mnie z z tzw klapaczami. Polecam zwłaszcza profesjonalne pełne uczucia czyszczenie korzeni zębów

lekarz Włodzimierz De Laval

Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego
ul. Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Świetne podejście, wysoka kultura i całokształt na plus. Badanie przeprowadzone od a do z. Będę polecał znajomym.
Opinia dodana przez: Damian

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło

Wenerolog, Dermatolog

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

W dniu 8 listopada 2021 r. w godzinach popołudniowych odbyłem wizytę w klinice evi-Med 2 u Pani Profesor Małgorzaty Sokołowskiej-Wojdyło. Pani profesor jest wyjątkiem wśród polskich lekarzy. Profesjonalistka w każdym calu. Świetnie zorganizowana, kompetentna i rzeczowa, przyjazna i taktowna. Każda sekunda wizyty wykorzystana dla pacjenta. Od początku wizyty czułem zainteresowanie, uwagę i chęć pomocy. Miałem przygotowane pytania. Zanim jednak zdążyłem je zadać, uzyskałem odpowiedzi. Pierwszy raz w życiu trafiłem na ...
Opinia dodana przez: D.P.

lekarz Jadwiga Zielińska

Cylkowskiego 24
81-465 Gdynia

Dr Jadwiga Zielinska is an amazing doctor, she is by far the best pediatrician I've met in my life. Apart from being highly professional, she is understanding, calm and very patient. After detailed interviews, blood tests and physical examinations she found a solution for my teenager son's health issues which were lifelong and couldn't be resolved by many others.

lekarz Hanna Krzyżanowska-Rewińska

Lux-Med
ul. Porębskiego 9
Gdynia

Mam 70 lat i pani Rewińska jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam w swoim życiu. Jest wyjątkowo uprzejma, dokładnie bada oraz przeprowadza drobiazgowy wywiad. Przez prawie 3 lata z powodu bólu stawu ramienia spałam na siedząco i często płakałam z bólu. Inni lekarze uważali, że tak ma być z powodu starości i nic się nie da zrobić. Pani Rewińska dała mi lekarstwa, które mi pomogły i wysłała na szczegółowe badania, dzięki ...
Opinia dodana przez: Elżbieta Popko