Lekarze Gdynia

dr Małgorzata Michalska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Lekarz budzący zaufanie , kompetentny, konkretny. Badanie poparte opisem schorzenia, oraz propozycją leczenia , którą mnie satysfakcjonuje już kilka miesięcy.

dr n. med. Katarzyna Puzon-Szczotka

Neurolog

Prywatny Gabinet Neurologiczny “ Gymmy More”
Władysława IV 59/ I piętro gab. 3
81-384 Gdynia

Byłam wczoraj na pogotowiu w Wejherowie z ostrym bólem karku i całej lewej strony . Pani doktor dokładnie zbadała zrobiła wywiad i dostałam kroplówki .Super się na drugi dzień czuje.Pełen profesjonalizm znakomity lekarz dziękuje bardzo za pomoc 😁
Opinia dodana przez: Bozena
Przyjechała karetką do domu , w ciągu 3 minut rozwiązała zdrowotny problem , z którym borykałem się od dwóch lat . Wystarczyło zadać właściwe pytania ... A tyle nachodziłem się po przychodniach . Nie zabrała mnie do szpitala ale wytłumaczyła , co dalej mam robić .
Pani doktor bardzo kompetentna - nie bada, by ciągnąć kasę. Podczas gdy inna okulistka radziła pójść mojej babci na operację oczu (jedno oko-3000 zl), to Kuczyńka od razu uznała tamtą lekarkę za osobę, której zależy tylko na forsie. Babcia dzięki pani Kuczyńskiej czytała i normalnie widziała do końca życia, pomimo zaćmy!

lekarz Bożena Smal

ul. ks. Jana Pawła Siega 1a/4
81-573 Gdynia

Pani Doktor przyjechała do nas o 24 w nocy. Nie mogliśmy znaleść na tamtą chwilę testów, ale wg objawów stwierdzona została grypa. Co później się potwierdziło, bo w którejś aptece w końcu udało się zakupić testy. Całą rodzina z grypą, a ile siebie pamiętamy nigdy nie chorowaliśmy na grypę. Przesympatyczna Pani Doktor! Dziękujemy z całego serca :)
Opinia dodana przez: Olesia

lekarz Agnieszka Gietka

Praktyka Stomatologiczna lek.stom. K.Zakrzewska-Michna
Porębskiego 23B/1
81-185 Gdynia

Pani Doktor Agnieszka Gietka z Poradni Oko w Gdyni to nie tylko wspaniały lekarz, kompetentny, dociekliwy, umiejący świetnie wszystko wytłumaczyć pacjentowi, ale przemiła osoba, uśmiechnięta, przyjazna, pełna empatii. Byłam u Pani Doktor pierwszy raz, a czułam się tak, jakbym znała Ją od dawna. Polecam wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Michał Rudnik

Psychiatra

Poliklinika evi-MED (nr 2)
Bp. Dominika 8-14
Gdynia

Korzystałam z pomocy tego lekarza po raz pierwszy, po kilku złych doświadczeniach z innymi lekarzami. Wrażenia z wizyty: życzliwy, kompetentny, spokojny i wyważony. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Aaron Basir

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 24 lok. 2
81-363 Gdynia

Dr Aaron Basir to najlepszy chirurg szczękowy. Ma bardzo Profesjonalne konkretne podejście do pacjenta i jest bardzo uprzejmy. Jestem po zabiegu i mam pozakładane implanty. Zero bólu i opuchlizny. Jestem mega zadowolona i wszystkim POLECAM

lek. dent. Maciej Smyk

ul. Rdestowa 10A/1
81-577 Gdynia

Podziękowanie panu dr. Maciejowi Smykowi, lekarzowi stomatologii. Dziękuję, to za mało powiedziane, panie doktorze. Moje zęby podpowiadają mi, że trafiły w fachowe ręce. Sama odczułam, że pan jest świetnym specjalistą I wie co jest dobre dla moich ząbków. Takie kulturalne i taktowne podejście do pacjenta, do jego kłopotów zdrowotnych rzadko się zdarza. Pana profesjonalizm i ciepłe słowa do pacjenta, zasługują na uznanie, co potwierdzają inni pana pacjenci. Jestem zadowolona z ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Magdalena Chylińska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"
ulica Sojowa 22
81-589 Gdynia

Dr Chylińska jest dobrym specjalistą neurologiem. Posiada dobry kontakt z pacjentem i przeprowadza najpierw dogłębne badania - np. MRI, EEG i inne, jak w moim przypadku – aby odnaleźć organiczne źródło choroby . Myślę że jest to ważne, ponieważ proces wyleczenia związany jest zawsze z precyzją i bezbłędnością dogłębnych badań . Dzięki głębokiej wiedzy i nabytemu doświadczeniu w swojej specjalizacji, potrafi odróżnić schorzenia neurologiczne - czyli jak myślę natury biologicznej ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Katarzyna Muzińska

Psycholog, Psychoterapeuta

81-388 Gdynia

Polecam , dobry specjalista, bardzo miła. Terapie miała trwać 4 miesiące a trwała 9!!!!Mimo to polecam

lekarz Wacław Nahorski

Internista, Lekarz medycyny transportu

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Musiałem poddać się gastroskopi. Badanie jest wyjątkowo nieprzyjemne. Jednak podejście Pana doktora do pacjenta jego wyjątkowa uprzejmość i fachowość pozwoliła mi to jakoś znieść.
Opinia dodana przez: Gregin

dr n. med. Tomasz Gorczyński

Internista, Kardiolog

Centrum Stomatologiczne Śródmieście
Obrońców Wybrzeża 10-14
81-397 Gdynia

Lekarz oddany pacjentom. Z klasą, sercem i ogromnym doświadczeniem. Nie szczędzi czasu w trakcie wizyty, zainteresowany chorym, słucha z uwagą. Bardzo dziękuję!

lekarz Dorota Filarska

Radioterapeuta, Anestezjolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Pani Dr Dorota Filarska to bardzo kompetentna, profesjonalna i kulturalna lekarz,w mojej ocenie zasługuje na wysokie uznanie i polecenie
Opinia dodana przez: Tadeusz
Bardzo miła pani doktor. Poświęciła mi odpowiednią ilość czasu, wypytała dokładnie o historię choroby. Zleciła prześwietlenie "na cito" i zaraz po jego zrobieniu przyjęła mnie ponownie bez dodatkowego umawiania się, by przedstawić wynik i propozycję leczenia. Nie "odfajkowała" pacjenta, tylko zajęła się nim tak, by pomóc. I pomogła :) Polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Wojciech Brzoznowski

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

VITA- MED
81-085 Gdynia

Na wstepie musze powiedziec, ze jestem zaskoczona opinia napisana ponizej. To nie brzmi jak opis dr Brzoznowskiego, ktorego ja mialam przyjemnosc poznac; wnikliwego lekarza, fachowca w kazdym calu. Jego fantastyczne podejscie do dzieci sprawilo,ze moj synek - przerazony w poczekalni- juz po kilku minutach wizyty byl rozpromieniony i ani troche nie bal sie badania. Z kolei poczucie humoru Pana Doktora spowodowalo,ze i ja -zatroskana matka - moglam sie rozluznic, wiedzac ...
Opinia dodana przez: bogusia

dr n. med. Marek Hołoweńko

Ortopeda, Traumatolog

przychodnia "Działki Leśne"
gabinet 54
Gdynia

Wspaniały lekarz, wszystko cierpliwie mi wytłumaczył poświęcił mnóstwo czasu. I przede wszystkim mnie pocieszył, zamiast przewidywać najgorsze. Polecam, bo takich lekarzy ciężko znaleźć.
Opinia dodana przez: Izabela

Anna Magdoń

NZOZ Dentus plus
Sojowa 1/01
81-591 Gdynia

Pierwszy raz byłam u tak dobrego dentysty. Wszyscy poprzedni mówili mi,że mam idealnie proste żeby (co innego widziałam w lustrze) oraz że nie posiadam ani jednej dziury. Moja mama od lat chodzi do tej pani i postanowiła mnie ze sobą zabrać :)Cieszę się,że się zdecydowałam, ponieważ okazało się że mam kilka dziur:/ i nie było to żadne naciąganie, bo wszystko pokazane zostało mi na komputerze :) do tego niestety, ale ...

lekarz Agata Świerszcz-Łądkowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Bardzo dziękuję Pani Doktor Agacie Świerszcz z oddziału neurologi Szpitala Miejskiego w Gdyni za opiekę, życzliwość, troskę, empatię, profesjonalizm i postawienie prawidłowej diagnozy. Oby takich lekarzy było jak najwięcej 😊
Opinia dodana przez: Bożena

prof. dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Moja żona poszła do Pani Wioletty z trądzikiem i od razu dostała receptę na antybiotyk. Praktycznie brak wywiadu, brak pytań o ciążę, styl życia, dietę czy sprawy hormonalne. Brak JAKICHKOLWIEK badań. Leczenie objawowe przyniosło umiarkowany efekt, ale potem pani doktor zmieniła leki na mniej skuteczne. Na koniec najlepsze - gdyby Pani Wioletta postanowiła zbadać hormony, to moja żona od roku wiedziałaby o swoich problemach z tarczycą. Szkoda niemałych pieniędzy na ...
Opinia dodana przez: Jakub