Lekarze Oleśnica

Pomoc psychologiczna, Psycholog

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
Bratnia 7 lok. 103
Oleśnica

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę. Wyczuwa się też duże doświadczenie. Poza tym jest przesympatyczny, ale najważniejsze - odpowiedzialny i wie, co robi. Oczywiście nie wszystkie wizyty są przyjemne i łatwe, i (prawie)nigdy nie jest tak, że dostaje się receptę czy rozwiązanie na tacy. Ale o to w tym wszystkim chodzi :) Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

lekarz Piotr Dybek

Ortopeda, Traumatolog

56-400 Oleśnica

Jestem:świeżo po zabiegu artroskopii kolana prawego. Doktor zna się na rzeczy., stawia precyzyjne diagnozy, tłumaczy ze szczegółami, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po wielu lekarzach korzystam tylko i wyłącznie z usług Pana Piotra. Lekarz godny polecenia, doskonały kontakt z pacjentem polecam w 100%, konkretny i rzeczowy????bardzo miły i uprzejmy, a pobyt w szpitalu w Miliczu na ortopedii też wspominam pozytywnie.Panie pielęgniarki mimo nawału pracy bardzo miłe i na każde wezwanie:)
Opinia dodana przez: Joanna Dybowska

lekarz Rafał Kozłowski

Urolog

56-400 Oleśnica

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie. Uprzejmy, kompetenty, bez pośpiechu bo ktoś czeka. Czuć że chce pomóc. Posiada wiedzę. Wszystko na 100%. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Krzysztof Wytrychowski

Alergolog

Mastermed
Kopernika 12
Oleśnica

Od lat leczę się na alergię i już byłam w niejednej poradni, wszędzie traktowano mnie i moją chorobę poważnie. Od pół roku zajmuje się mną Pan doktor Wytrychowski, człowiek anioł pełen troski i zrozumienia, nie zawodzi gdy inni zawodzą, wysokie kompetencje i uprzejmość sprawia, że nie mam ochoty już zmieniać lekarza, dziwią mnie te negatywne wpisy to chyba od konkurencji, ja dziękuję doktorowi za troskę
Opinia dodana przez: Marzenna

{'id': 17763, 'name': u'Ole\u015bnica'} Radiolog
                                       lekarz Aleksandra Mundyk

lekarz Aleksandra Mundyk

Radiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
ul. Armii Krajowej 1

Armii Krajowej 1

mgr Joanna Wnuk

Fizjoterapeuta

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

mgr Marzena Chromska

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

PROGRESS Centrum diagnostyczno - terapeutyczno - edukacyjne
Kilińskiego2/8 56-400 Oleśnica
56-400 Oleśnica

ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Super wytłumaczyła mi jakie i w jaki sposób wykonywać ćwiczenia z moim dzieckiem. Anna

lekarz Mariusz Sakowski

Kardiolog

56-400 Oleśnica

Lekarz kompetentny,uprzejmy,godny polecenia.Obsługa bardzo miła.W gabinecie czyściutko,bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. med. Krzysztof Kurnol

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Lekarz, który uratował mi życie! Trafiłem do szpitala na Borowskiej w pandemii. Na skutek złego leczenia przez lekarza POZ trafiłem na SOR i od razu na stół operacyjny dra Kurnola praktycznie w ostatnim momencie. Doktor przeprowadził operację, ale najważniejsze było potem. Moja rana - z powodu wycieńczenia organizmu oraz moich uwarunkowań, źle się goiła. Dr Kurnol, pomimo zakazu przyjmowania pacjentów na oddziale z powodu pandemii, nie zostawił mnie bez opieki. ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Wioletta Braciszewicz

Bolesława Krzywoustego 3 c
Oleśnica

kobieta aniol.Przesympatyczna,przyjemna,rzeczowa.Pelen profesjonalizm.PO tylu przejsciach z lekarzami jescze nie spotkalam takiej P.Doktor.Polecam
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Małgorzata Głuszek

Prywatny Gabinet Lekarski
św. Jadwigi 9
56-400 Oleśnica

Gorąco polecam. Pani doktor miła, kompetentna, zaangażowana. Zawsze szuka rozwiązań, najlepszych dla pacjenta
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Krzysztof Borysewicz

Internista, Reumatolog

MEDICUS LUBIN
ul.Daszyńskiego
59-300 Oleśnica

Jestem leczona już od roku 2000. Świetny kontakt, trafne diagnozy.

lekarz Dorota Lipnicka-Kaniowska

Psychiatra

Mastermed
Kopernika 12
Oleśnica

bardzo polecam , wytłumaczy wysłucha doradzi proponuje rodzaj leczenia poświęca dużo czasu choremu i jest uśmiechnięta co rozprasza stres jetem bardzo zadowolona.Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: atyde

lekarz Katarzyna Burczak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

PROGRESS Centrum diagnostyczno - terapeutyczno - edukacyjne
Kilińskiego2/8 56-400 Oleśnica
56-400 Oleśnica

rewelacyjny logopeda, bardzo duża wiedza na temat autyzmu, polecam każdemu

lekarz Alicja Podemska

Alergolog

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

lekarz Kamila Marczak-Kuchta

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Wspaniały lekarz. Każdy powinien taki być. Zna się, jest w stanie przytoczyć dlaczego wyciąga jakies wnioski, i - mimo specjalizacji, patrzy holistycznie czyli przekrojowo i pod różnym kątem, na człowieka-pacjenta, z podkreśleniem na człowieka. Dziekuje za pomoc
Opinia dodana przez: Wojtek
Pani Doktor jest dokladna, szuka przyczyn chorob, zleca potrzebne badania,kieruje do specjalistow.Pani Doktor chetnie odpowiada na pytania rodzicow, uwzglednia ich obserwacje I szuka najlepszych rozwiazan.Ma swietne podejscie do dzieci,jest empatyczna,uprzejma i mila.
Opinia dodana przez: Monika Serafin