Lekarze Piekary Śląskie

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Euro-Med
Bytomska 196
41-940 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz miła cierpliwa i kompetentna. Polecam panią doktor. Szkoda że nie przyjmuje już w Piekarach Śl.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Joanna Sztremer-Vierek

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PIĄTKA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Oświęcimska 43
41-947 Piekary Śląskie

Od 22 lat leczenie wraz z zabiegami operacyjnymi. Cudowna jak Mama Pani Doktor, po padaniach potrafi postawić 100% diagnozę. Pozdrawiam i oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: DAWID

Jacek Hermanson

N.Z.O.Z. Allmed
Piekary Śląskie

Serdeczne wyrazy podziękowania za leczenie i trafna diagnozę.Panie Doktorze jest Pan wspaniałym lekarzem- zawsze uśmiechnięty,pomocny.Dziękuję bardzo i zycze Panu dużo zdrowia ,opieki Matki Bożej.

lekarz Jacek Semenowicz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
41-904 Piekary Śląskie

Jestem 2 miesiące po endoplastyce biodra u dr. SEMENOWICZA, SUPER LEKARZ, SPECJALISTA I CZŁOWIEK, BARDZO SIĘ MARTWI O SWOJEGO PACJENTA. POLECAM TEGO LEKARZA

lekarz Katarzyna Dulik

julian
Piekary Śląskie

Pani doktor z zaangażowaniem i rzeczowo podeszła do diagnozy i leczenia- przeprowadziła wywiad, przeanalizowała dotychczasowe wyniki badań, zbadała pacjenta. W sposób jasny i rzetelny wyjaśniła prawdopodobne źródła problemów i nakreśliła dalszy kierunek diagnozy i leczenia. Uważam, że Pani doktor zasługuje na miano profesjonalisty i jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Mariusz Geremek

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "GEDENT"
Bytomska 135
41-940 Piekary Śląskie

Świetne podejście do trudnej pacjentki, profesjonalne wykonanie, polecam wszystkim którzy mają obawy przed wizytą u stomatologa.

lekarz Jolanta Smyk

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALLMED" S. C.
ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego 2
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo polecam.... Od kiedy zaczęłam chodzić do Pani doktor, powrócila wiara w lekarzy z powołania...stawia trafnie diagnozę, miła, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest poprostu wspaniała jako lekarz....z czystym sumieniem gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Katarzyna Mokros-Kowalczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MACULA
ulica Diamentowa 5
41-943 Piekary Śląskie

wspaniała lekarka , perfekcjna , fenomen w swoim zawodzie gorąco polecam. Obecnie mało takich lekarzy

lek. dent. Joanna Korkosz

41-904 Piekary Śląskie

Stomatolog godna polecenia,ma bardzo odpowiednie podejście również do dzieci. Chodzimy rodzinnie. Po latach z wyleczonymi zębami nigdy nie było żadnych problemów. Kultura osobista, fachowość i podejście do tych z "przejściami" stomatologicznymi na szóstkę.
Opinia dodana przez: Estera

lekarz Jadwiga Zawada

Turkusowa 31
41-943 Piekary Śląskie

Polecam Panią doktor Zawadę.Bardzo dobry lekarz olbrzymia wiedza,fachowość. Pani doktor bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy jakie leczenie zastosuje w zrozumiały sposób dla pacjenta. Poświęca wiele uwagi pacjentowi.Pod opieka Pani doktor Zawady czuję się bezpiecznie, bo wiem że zawsze mogę liczyć na pomoc. Polecam wszystkim Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Piotr Grzesik

EKG, Internista

Oświęcimska 20
41-947 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz. Polecam! Bardzo duże kompetencje, wiedza i wie jak pomóc.

lekarz Lucyna Adamiec

Indywidualna Praktyka Lekarska.Wizyty Domowe.Winiarski Grzegorz
Bytomska 55/2
41-940 Piekary Śląskie

Genialny stomatolog! Wysoki poziom wiedzy, umiejętności i kultury osobistej. Wspaniałe podejście do małych dzieci.

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

41-904 Piekary Śląskie

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Maciej Broszkiewicz

NZOZ "MEDIS+"
ks. kpt. Gerarda Waculika 2
41-943 Piekary Śląskie

Lekarz z bardzo dużą wiedzą. Godny polecenia. Zawsze podchodzi do pacjenta z szacunkiem, wysłucha i dokładnie zbada. Opowie o sposobie leczenia i dalszym postępowaniu. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Masia

lekarz Andrzej Postek

Neurolog

"UNI-MED" Sp. z o. o.
ulica M. Curie-Skłodowskiej 81
41-949 Piekary Śląskie

Dzien dobry, wizyta u Pana Andrzeja Postek przebiegła świetnie i bezproblemowo. Na pewno jeszcze skorzystam i będę go polecać
Opinia dodana przez: Dominik

lek. dent. Paweł Kłosiński

Generała Ziętka 20
41-940 Piekary Śląskie

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet
Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Marta Twardokęs

Indywidualna Praktyka Lekarska.Wizyty Domowe.Winiarski Grzegorz
Bytomska 55/2
41-940 Piekary Śląskie

Polecam bardzo.Dzięki pani Marcie pozbylem się strachu do dentysty :) Bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Justyna Kaleta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUO-DENTAL
Marii Curie-Skłodowskiej 79/38
41-949 Piekary Śląskie

Dentysta z powołania 😊 bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczy przyczyny problemów z zębami. Profesjonalistka w swoim fachu.
Opinia dodana przez: mirek

lek. dent. Ewa Buszkiewicz

Stomatologia Protetyka
41-946 Piekary Śląskie

Bardzo miła i profesjonalna dentystka, krótki czas oczekiwania na wizytę.

lekarz Hanna Siatkowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Orzeł" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena