Lekarze Piekary Śląskie

lekarz Krystian Werner

Staszica 40
41-940 Piekary Śląskie

Pan Doktor Krystian Werner jest specjalista najwyższej światowej klasy. Mogę śmiało powiedzieć , ze uratował mi nogę . Ostatnia operacja zespolenia złamanej kosci udowej ( staw rzekomy ) gwoździem rekonstrukcyjnym to prawdziwy majstersztyk. Niezwykle fachowa i bardzo konkretna analiza na każdej wizycie poparta duża doza empatii. Dzięki Panu Doktorowi moje długie leczenie wyszło na prosta , a ponieważ wiem , ze było to bardzo skomplikowane złamanie mogę powiedzieć z pełnym ...
Opinia dodana przez: Marcin M

Psycholog, Psychoterapeuta

NZOZ MedOrzeł
Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie

Początki były trudne. gdyby nie polecenie przez koleżankę, to bym jej nie wybrała. Może miała zły dzień, ale jakoś nam nie było po drodze. w sumie byłam kilkanaście razy i było ok. Parę razy to tak trafiła, że byłam w szoku. Szkoda tylko, że trzeba dymać do Michałkowic bo jej już nie ma na 1 maja. Nie zrażajcie się, bo ona chyba tak jak my miewa gorsze dni, ale czasami ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Krzysztof Gagoś

41-940 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz, zarówno pod względem kompetencji jak i charakteru, kulturalny, taktowny i pełen empatii. Widać, że chce pomóc pacjentowi, a nie tylko na nim zarobić w prywatnym gabinecie. Córeczka przyszła na świat pod jego okiem, a nie było łatwo ani tej ciąży donosić ani potem urodzić. Z tym doktorem było to możliwe i bezpieczne. No i jest zawsze pod telefonem.

dr n. med. Zbigniew Szlachta

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
41-904 Piekary Śląskie

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.
Opinia dodana przez: Waldemar

dr Barbara Sobala-Szczygieł

Choroby zakaźne, Hepatolog

Avimed Plus Piekary Śląskie
Ks. Popiełuszki 5
41-940 Piekary Śląskie

Nalepszy lekarz na jakiego trafiłem do tej pory ,a mam 65lat.Profesjonalistka,świetny fachowiec ,miły człowiek z wielką empatią.Od kilku lat kontroluje moją nadwyrężoną wątrobę, a podczas ostatniej wizyty przy bólu dolnej części brzucha, przepisała leki na jelita.Po tygodniu bóle minęły ,pierwszy raz od kilku miesięcy.Pani Doktor bardzo dziękuję.

lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

41-904 Piekary Śląskie

Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Kabziński

41-940 Piekary Śląskie

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.
Opinia dodana przez: maria

lekarz Karol Głogowski

41-904 Piekary Śląskie

Nie będę się rozpisywał napiszę tylko krótko : ODPOWIEDNI I ZDOLNY, ODDANY SWOJEJ PROFESJI CZŁOWIEK, NIC UJĄĆ A TYLKO DODAWAĆ, SUPER SUPER SUPER. Dziękuję z całego serca panie doktorze, że pojawił się Pan na mojej drodze.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Izabela Caban-Pawlak

Sowińskiego 9
41-940 Piekary Śląskie

Naprawdę Pani doktor jest super, odratowała mi zęba, którego poprzedni lekarz chciał mi usunąć! To stomatolog zdecydowanie nastawiony na leczenie, a nie na wyrywanie. Jest kompetentna i leczy zęby tak, że służą potem na długi czas :) Wiem, bo cała moja rodzina leczy u Pani dr zęby od dobrych paru lat. POLECAM

dr hab. n. med. Arkadiusz Dziedzic

Evadent
ul. Gen. Maczka 13
Piekary Śląskie

Jeden z najlepszych lekarzy stomatologów, jakich spotkałam. Bardzo wysoki poziom, jeśli chodzi o podejście do pacjenta oraz wykonywane czynności. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

Beata Tebinka

ul. Maczka
Piekary Śląskie

Od kilkunastu lat "bałam" się dentysty. Po nieudanej próbie wyrwania mi zęba kilkanaście lat temu zaprzestałam chodzenia do stomatologa. Ale niedawno usłyszałam o tej znakomitej Pani Doktor i jestem pod wielkim wrażeniem. Fachowo, profesjonalnie a zarazem delikatnie, bezboleśnie. Polecam w 1000000%.
Najcudowniejsza na świecie pediatra. SUPER podejście do małych dzieci. Moja córka z uśmiechem przychodzi na wizyty i z nich wychodzi. Zawsze ma czas dla dzieci i zawsze trafiona diagnoza i leki.
POLECAM!!! Bardzo fachowa, a przy tym kompetentna porada, duża kultura w kontakcie z pacjentem.

lekarz Michał Paluszczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
ulica Generała Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Potwierdzam w całej rozciągłości - najlepszy lekarz i super człowiek oddany każdemu pacjentowi, skrupulatny, kompetentny i bardzo sympatyczny, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i przy tym nie liczy czasu poświęconego pacjentowi. Życzę każdemu opieki TAKIEGO lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Paulina Rygałło

Indywidualna Praktyka Lekarska.Wizyty Domowe.Winiarski Grzegorz
Bytomska 55/2
41-940 Piekary Śląskie

Profesjonalne podejście w każdym aspekcie! Polecam usługi świadczone przez p. Paulinę-lekarza stomatologa! 💪😊
Opinia dodana przez: Tomasz D. G-T

lekarz Jarosław Jędrychowski

Onkolog

Maciejków 11
41-943 Piekary Śląskie

18 maja 2022 bylam operowana przez pana doktora w ZCO. Jestem pod duzym wrazeniem wiedzy i sztuki pana doktora. Wczesniej pan doktor z radiologami,, oznaczyli,, chore miejsce tzw kotwiczka abym jak najmniej ucierpiala przy operacji, pozniej zabieg z onkoplastyka. Polecam pana doktora z calego serca! Drogie panie jakby co to macie najbardziej przemyslana i zaplanowana operacje.

lekarz Mirella Jaksz

Okulista, Okulista dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MACULA
ulica Diamentowa 5
41-943 Piekary Śląskie

Bardzo fajna lekarka, dobre podejście do pacjentów a szczególnie do dzieci. Miła sympatyczna i kompetentna. Zawsze ma odpowiednia ilość czasu dla pacjenta. Dokładnie tłumaczy i wyjaśnia chorobę. Naprawdę, szczerzę polecam. Najlepsza lekarka jaką do tej pory spotkałam, a chodze juz od 30 lat do różnych lekarzy. Aż chce sie tam chodzić. Pozdrawiam Ewa.

lekarz Grażyna Szewczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nankera 176 lok. 6
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz. Złota kobieta. Dobry człowiek. Swym podejściem życzliwością i cierpliwością zdobywa serca wielu pacjentów a dzieciaki ją uwielbiają. Polecam szczerze, ja już chyba z 20 lat do niej chodzę teraz moje dzieci. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Nadiamk

lekarz Ewa Święchowicz

Neurolog

NZOZ "LAMBDA" Sp. z o. o.
ul. Wyzwolenia 2A
41-940 Piekary Śląskie

To jest naprawdę świetny, lekarzy, polecam wszystkim.z cała odpowiedzialnością. To Pani Dr. Zrobiła badania z pośród innych którzy,sceptycznie podchodzili.do problemu. Jest cudowną Pani doktor. Będę się starał o wizytę.Pewnie będzie trudno. Ale w moim przypadku,tylko Pani Dr. Jak dotychczas . Znajdzie, odpowiednie, lekarstwo. Ostatnia nadzieja dla mnie. ..
Opinia dodana przez: Marek