Violetta Dębowiecka-Borczyńska

Super ortodonta ! Panią doktor poznałam kiedy była na specjalizacji z orotodoncji w Poznaniu , później jeździłam do niej z dzieckiem , bardzo polecam

Jak wygląda cennik? Chodzi mi o założenie aparatu stałego, a także koszt wizyty. Ile w przybliżeniu wynosi całkowita suma leczenia?

Świetny lekarz , wspaniała ortodontka , wszystko na plus ! Miałam Krzywe zęby a teraz hollywoodzki uśmiech :)

Zdecydowanie odradzam. Brak kwalifikacji pseudo ortodonty, wiaze sie z dlugoletnim leczeniem. Po zdjeciu aparatu u pani doktor zęby i zgryz sa w gorszym stanie niz przed leczeniem.

Anonim 09.04.2011Kompetencje: 5Kompleksowość podejścia: 5Tłumaczenie choroby i leczenia: 5Ilość poświęconego czasu: 5Uprzejmość: 5Godny polecenia: 5 Bardzo miła i uprzejma Pani doktor.Zdecydowanie najlepszy stomatolog!

Anonim
Bardzo miła i uprzejma Pani doktor.Zdecydowanie najlepszy stomatolog!

Miałem zęby jak królik,ale dzięki Pani Doktor mam proste :) Te ręce czynią cuda.

Polecam . Kompetentna i bardzo uprzejma lekarka. Jestem bardzo zadowolona z usługi .

great doctor, very well eanglish speaking, I recommend!

great doctor, very well eanglish speaking, I recommend!

Miałam zakładany aparat ortodontyczny u tej Pani, jestem bardzo zadowolona ponieważ Pani doktor bardzo miła i kompetentna, z chęcią wracam na kolejne wizyty :)

Bardzo miła ma super podejście do dzieci.

Bardzo miła ma super podejście do dzieci.