lekarz Violetta Grącka-Chrzanowska

Medycyna estetyczna

Niedawno bylam u niej na fałdach nos.-warg i zmarszczkach przy ustach. Efekt był super i sie okazało sie ze niewiele trzeba. Nie jestem lekarzem zebym miala wiedziec czy jestr kompetentna ale wyglada na to ze jest. co prawda widac ze jest zaganiana, ale zawsze mozna ją o cos spytac. Uzbieram kaske i pewnie się za kilka miesięcy na cos do niej znowu wybiorę. jak dla mnie jest na 5. Elżbieta

jestem jej pacjentem o 3 lat i zdecydowanie polecam zabiegi u niej. Wytlumaczyla mi kiedys co sie dzieje z moja skora ,mam 46 lat,ale nie naciaga mnie na coraz wiecej botoksu czy kwasu. Duzo lepiej wyglądam po tych 3 latach, rysy mi sie nie zmienily to dla faceta najwazniejsze chyba. Polecam dr Chrzanowska

Przed miesiącem robiłam sobie w tym gabinecie zabieg,długo się zastanawiałam,ale namówiła mnie koleźanka,która chodzi do dr Grackiej.Powiększyła mi usta i policzki. Jest superowo,mojemu mężowi podobam się bardziej i to mnie cieszy,jestem zadowolona i wdzięczna doktór. Za cierpliwość,bo bardzo sie bałam i warto było jak się okazało,myślę,że będę jej klientką,bo odpowiada mi jej podejście do pacjenta,jest uprzejma i konkretna.Mogę polecić szczerze

Byłam jakiśczas temu na ustach i policzkach,wyszło dobrze,podobam się mężowi po tym lekkim liftingu.Kilka osób powiedziało mi ,że fajnie wyglądam.Doktór bardzo miła ,poświęciła mi sporo czasu,bo trochè się wahałam i nie byłam do końca zdecydowana co chcę,ale ona dobrze mi doradziła,cieszè siè,że znalazłam dobrego lekarza estetycznego,bo mam zamiarrobić te zabiegi juź zawsze.Polecam szczerze

Byłam u p.Doktor na zabiegu dość dużym bo tzw.wolumetrii,lekarka wszystko dokladnie wyjaśniła najpierw,a zabieg był na nast.wizycie.Jestem bardzo zadowolona,wyszlo ladnie i naturalnie, slyszę od koleżanek,źe dobrze wyglądam,a to najlepsza opinia .

Moim zdaniem P.Doktor jest jedna z lepszych pod wzgledem ostrzykiwania,wypelniania twarzy itd.,Niesamowicie precyzyjna w porownaniu co do innych w tym fachu ..Potrafi skorygowac kazda okolice twarzy wrecz idealnie zgodnie z zyczeniem pacjenta,natomiast produkty na ktorych pracuje, w moim przypadku nie zawsze byly dobre, krotkotrfale efekty.Zdarzylo mi sie rowniez jeden raz po mezoterapi koktailem witaminowym u tej Pani dostac odczynu zapalnego skory co nie zdarzylo mi sie w poprzednich zabiegach tego typu.Ceny zabiegow nie naleza do najdrozszych ale i nie najtanszych,moze nawet co do niektorych produktow lacznie z zabiegiem nieco zawyzone.

Hey wszystkim. Byłam u niej pierwszy raz z siostrą 3 lata temu. Razem stwiedzilysmy ze warrto i umawiamy sie z nia co pol roku jak tylko jestesmy blisko szczzecina i zawsze nas gdzies wcisnie w jakis wolny termin. no i nie zrobi z nas manekinow bo nie wyglada jak botoksowe monstrum! Ode mnie 4+ (;

Byłam w gabinecie u p.doktor 1,5 miesiąca temu,mialam problem z cerą,była szara ,zmęczona i jakaś taka nijaka,bardzo mi to przeszkadzało.Po kilku zabiegach zluszczających i mezoterapi dzisiaj moge powiedzieć ,że jest super.Tak jak mówiła pani doktor muszę dać skórze po tych zabiegach czas,aby się zregenerowała i teraz mam piekna ,gładką i jędrną twarz,az sie kolezanki pytają.To nic ,że było trochę siniaczków,bo to normalne,warto było mimo wszystko.Jestem bardzo zadowolona ze swego wyglądu i polecam dr Chrzanowską ,ja napewno tam wrócę.

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić dr Chrzanowską,jest miło i bardzo profesjonalnie,lekarka zawsze ma czas,aby wszystko wytłumaczyć,ma dużą wiedzę i zawsze uczciwie wycenia zabiegi

Byłam u Doktor kilka miesiecy temu.Po podanej mezoterapii w okolicach oczu juz w wklucia czulam rozpierajacy bol i pieczenie.Po nocy wygladalam jak ofiara przemocy domowej!Chcialo mi sie wyć!Piekla mnie cala twarz, okolice po wkluciu byly sine, moje oczy zapadly sie!Po wykonanym telefonie Doktor zaprosila mnie do siebie ale ja nie skozystalam.Po wizycie u innego lekarza dermatologa prawdopodobnie okazało sie,ze mialam wstrzykniety nie orginalny material ktory tak strasznie mnie oszpecil!..Przestrzegam pacjentki przed Doktor!nie patrzcie Panie,ze ceny sa tam niższe, nie warto potem wydawac pieniazki na dodatkowe leczenie u innych specjalistów!