Violetta Gut

Pulmonolog

Polecam panią doktor w 100 ptocentach. Jest osobą godna zaufania, stawia trafne diagnozy, dogłębnie bada każde zagadnienie medyczne. Mogę powiedzieć ze jest to lekarz z powołania.

Mogę powiedzieć ze jest to lekarz z powołania.

Panią doktor w 100% mogę polecić. Wizyta prywatna czy publiczna z cała pewnością nie różni się podejściem do pacjenta. Jest bardzo miłą,sympatyczną i kompetentną osobą. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba. Syna leczę u Pani doktor już trzeci rok i nie było żadnej sytuacji, która wzbudziła by u mnie niechęć do wizyt. Polecam i to bardzo

Polecam i to bardzo

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor .Syna leczę już dziewięć lat jestem bardzo zadowolona . Po prostu godna polecenia a nawet mówiąc inaczej lekarz z powołania .

pani doktor jest bardzo miła,rzetelna osobą,lekarzem z powołania leczyła mojego syna w rzeszowie,bardzo jej brakuje,poświęca dużo czasu swoim pacjętom.

Pani doktor miła,kompetentna,rzetelna.jest tez bardzo "nowoczesna" jesli chodzi o leki i przepisuje te drogie najnowsze (to jedyny minusik)