lekarz Violetta Wyrębek

Psychiatra dziecięcy

Najlepsza Pani doktor jaka mi się w życiu przytrafiła. Teraz z perspektywy czasu mając 31 lat mogę śmiało stwierdzić ze doktor wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiej depresji i stanów lękowych. Ciepła i godna zaufania osoba. Wyrozumiała i cierpliwa. Doskonale dobiera leki. Potrafi dać wiarę w życie. Polecam z całego serca.

Słyszałam ,że bardzo dobra doktor, czy ta Pani Doktor przyjmuje na NFZ czy też prywatnie ? Nie jesteśmy z Olsztyna i nie byliśmy jeszcze na wizytach u tej Pani . Potrzebujemy pomocy dla mojego 5cio letniego dziecka.

Jaki jest nr telefonu do Dr aby było można się umówić na wizytę i gdzie Pani Dr przyjmuję. PILNE.!!!

serdeczna osoba i wybitna specjalistka godna polecenia, z doskonałym podejściem i zrozumieniem pacjenta, kompetentna, umiejąca poradzić sobie z trudnym pacjentem jakim bywa dziecko, szeroka wiedza w dziedzinie zaburzeń ze spektrum autyzmu, ZA.

Mając naście lat z powodu depresji i licznych nieobecności w szkole zostałam skierowana na konsultacje psychiatryczne. Pani Violetta nie miała żadnej potrzeby kontaktu ze mną. Po co? W końcu to moja mama płaciła za wizyty i to wyłącznie z nią rozmawiała. Na siedem spotkań, ja rozmawiałam z panią lekarz dwa razy po kilka minut. Moje wizyty polegały wyłącznie na grzaniu ławki w poczekalni. Później mama chodziła rozmawiać o mnie sama. Po zapoznaniu się z postawioną przez nią diagnozą odczułam wyraźną konsternację, mama żałowała pieniędzy wydanych na te wizyty, mój psychoterapeuta śmiał się z tego przez rok, a przyszli psychiatrzy niedowierzali, że ktoś mógł wydać o mnie taką opinię.

Pani doktor - jest lekarzem zarówno z poświeceniem jak i powołaniem , bardzo ciepłe podejście do pacjenta. Szkoda że takich lekarzy jest naprawdę bardzo mało.

Pani doktor - jest lekarzem zarówno z poświeceniem jak i powołaniem - takich lekarzy ze jak to ujmę .." ze świecą szukać" Polecam

Polecam

Pani doktor to dobre połączenie kompetencji,wiedzy i bardzo ciepłego podejścia do małego pacjenta.Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem moge polecić każdemu.

Super pani doktor . Za pomoc jakiej udzieliła mojej córce będę wdzięczna do końca życia

Lekarz z podejsciem i do dziecka i do rodzica-polecam:)

Lekarz z podejsciem i do dziecka i do rodzica-polecam:)