Kompetentny, mily, rzeczowy. Nareszcie trafilam z synem do lekarza, ktory gruntownie go przebadal i wszystko mi wytlumaczyl. Pierwszy lekarz, ktory wykryl u syna 3 migdal i wdrozyl prawidlowe leczenie. Teraz wiem skad u dziecka bole glowy, "fukanie" nosem i czeste infekcje. POLECAM

Bardzo dobry specjalista.Mój synek miał wyciek z ucha i okropny ból.Laryngolog miejscowy zmieniał antybiotyk i dziwił sie co jest?Widząc jak P.X eksperymentuje z moim 4 letnim dzieckiem-dostałam info.o Panu Kopala i udaliśmy sie do Niego-zrobiony wymaz z ucha,potwierdził obecność bakterii i wystarczyły kropelki za 11zł i wszystko ustało po 2 dniach. Polecam gorąco Pana doktora,mogłam również bez skrupółow dzwonić-leczę cała 3 u Pana Doktora i siebie. Pozdrawiam wszystkich życząc zdrowia.

Pozdrawiam wszystkich życząc zdrowia.

Bardzo kompetentny lekarz.Podczas wizyty w poradni otrzymałam wizytówkę z prywatnym numerem kontaktowym.Doktor polecił mi dzwonić w sytuacji, gdybym miała jakieś wątpliwości czy zapytania. Nie wiedziałam, że jest ordynatorem oddziału laryngologii dzieciecej w Olsztynie. Osobiście operował mojego nastoletniego syna. Nie śpieszył się z wypisem ze szpitala. Diagnozując przed zabiegiem nie obawiał się wysłac na drogie badania diagnostyczne - tomografię komputerową. Bardzo, bardzo polecam i rekomenduję :)

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i godny zaufania. Spełnił nasze oczekiwania. Dobrze zdjagnozował chorobę i sobie z nią śwlietnie poradził. Skierował naszą 3 letnią córeczkę do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie na wycięcie 3 migdalka. Zabieb trwał 30min. Dziecko wróciło w świetnej kondycji. Nie potrzebowała środków bulowych. Po 6 godz. mogła zacząć pić i jeść. Nie bylo komplikacji. Bardzo polecam i dziękuję Panu Wacławowi

Pierwszy raz ktoś tak dokładnie przebadał mojego synka czteroletniego który na stwierdzony trzeci migdał ,inni lekarze sobie olali sprawę o okazało się że jest nie zaciekawię a pan doktor podszedł do sprawy poważnie , polecam bo tak miłego i dokładnego doktora nie znajdziecie na cały Olsztyn.

Leczyłam u doktora Kopali swojego synka i nigdy dotąd nie spotkałam się z taki miłym, kompetentnym lekarzem mającym takie podejście do dzieci. Szkoda, że taki fachowiec odchodzi z naszego miasta, gdzie nie ma więcej laryngologów dziecięcych. U kogo teraz mam leczyć swoje dziecko?

Troskliwy i opiekuńczy do pacjentów. Bardzo dobry specjalista.

Troskliwy i opiekuńczy do pacjentów.
Bardzo dobry specjalista.

LECZYŁ MOJE DZIECI ,ŚWIETNY FACHOWIEC POLECAM , WIELKA SZKODA ŻE ODSZEDŁ DO OLSZTYNA ,

DOKTOR PRZYJMIJĘ TERAZ PRYWATNIE NA LEDIONÓW 71 W TARPNIE

DOKTOR PRZYJMIJĘ TERAZ PRYWATNIE NA LEDIONÓW 71 W TARPNIE

USUWAŁ MIGAŁ MOJEMU DZIECKU I WSZYSKO BYŁO OK.

USUWAŁ MIGAŁ MOJEMU DZIECKU I WSZYSKO BYŁO OK.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Olsztyn"?

Amicmed

Szpital czerniakowski
Warszawa, ul.Stępińska 19/25
Olsztyn
ul. Wąwozowa 22/53
Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
Lanciego 13 lok. 4 i 5