Filtruj terminy

Laryngolog Olsztyn

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Dajtki, Olsztyn

Pierwsza wizyta 200, kolejne 180, po operacji 0 koszów. Operacja prywatnie 5000zl (ból w kieszeni). Od dzieciństwa sprzywiona przegroda nosowa. W wieku ok 20 lat operacja w klinice akademickiej we Wrocławiu zakończona kompletną klapą i bezpowrotnym zniszczeniem śluzówki nosa. Przyzwyczaiłem się do trudnego życia z upośledzonym oddechem ale był to błąd, zaczęły się poważne problemy z bezdechami nocnymi i bólami w klatce piersiowej, o innych zagrożeniach. Wizyty w przychodniach rejonowych ...

lekarz Piotr Rudzki

Laryngolog dziecięcy

Kołobrzeska 13E/2
10-444 Olsztyn

Lekarz godny polecenia.
Po wizycie prywatnej skierował nas bardzo szybko na zabieg podcięcia wędzidełka na NFZ. Cały proces od wizyty, aż do zabiegu sprawny, rzeczowo udzielone zostały mi oraz córce (8l.) wszelkie informacje nt zabiegu, wszystko w bardzo miłej atmosferze.
Dziecko się nie bało, wyszło uśmiechnięte. Dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Lidia

Zofia Rybicka

Laryngolog, Alergolog

Dajtki, Olsztyn

Lecze sie u Pani doktor juz wiele lat i jest to osoba z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Osoba, ktora pomaga jej w gabinecie to syn, ktory rowniez jest lekarzem alergologiem i sam pracuje w szpitalu. Oboje znaja sie wiec na swojej pracy i mimo wydanych pieniedzy (a gdzie teraz jest tanio?!) jestem zadowolony z leczenia, polecam.

lekarz Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Dajtki, Olsztyn

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością

Beata Kielak

MSW i A

10-228 Dajtki, Olsztyn

Jedynym plusem jest to że Pani doktor poświęciła mi 25 minut, lecz na tym koniec plusów. Zwróciłam się do niej (jak się później okazało u innego specjalisty) z przewlekłym zapaleniem migdałków podniebiennych. Nie dostałam żadnego zalecenia zrobienia wymazu, badania krwi tylko leki i skierowanie na operację przegrody nosowej.. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Zbigniew Frenszkowski

Kopernika 1 lok. 2
10-511 Dajtki, Olsztyn

Polecam! Ostatnio przypadkiem trafiłam na Doktora i jestem zachwycona! Trafiłam do Niego z 4letnim synkiem. Jako jedyny potrafił dokładnie wytłumaczyć o co chodzi. Cudowny człowiek.
Pozdrowienia z Muszyny
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Cezary Łuszcz

Laryngolog, Otolaryngolog

Warmińsko-Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Obrońców Tobruku 1/1
10-561 Olsztyn

Leczyłam córkę u znanej Olsztyńskiej lekarki w związku z opóźnioną mową, bezskutecznie. Dopiero pomoc znalazłam u Pana Doktora Łuszcza. Córka miała operację w Kajetanach i dzięki wycięciu trzeciego migdałka oraz drenażu uszu, dziecko zaczęło słyszeć i mówić. Z radością patrzę teraz na rozwój dziecka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Ratyński

Laryngolog, Pulmonolog

NZOZSpecjalistyczna Poradnia Pulmonologiczna
Janowicza 1
10-684 Dajtki, Olsztyn

Dziecko przyszlo zdrowe a zmeczone podroza. A dostalo opinie lekarza ze niby chore. Nie rozumiem jak tak mozna.
Opinia dodana przez: Zatroskany Dziadek

dr n. med. Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "Zdrowie" NZOZ w Olsztynie
ulica Ratuszowa 4
10-001 Olsztyn

lekarz Władysław Sawa

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HAS" Gabinet Lekarski Laryngologiczny - Diagnostyka i Dobór Aparatów Słuchowych
Warmińska 14/14
10-545 Olsztyn