Beata Kielak

Laryngolog

Wspaniały lekarz i fachowiec w swojej branży. Byłem u paru laryngologów ale tylko jej podejście do pacjenta zasługuje na polecenie jej usług innym osobą. Polecam.

Miałam do czynienia z Panią doktor przy okazji badania medycyny pracy. Zdawała się być zniecierpliwiona tym, że chce zasięgnąć porady przy okazji tych rutynowych badań, zbagatelizowala objawy, wręcz nie chciała mnie sluchac i poradziła zapisać się na wizytę. Wnioskuję, że prywatną.

Bardzo dobra i profesjonalna Pani doktor.Mialam robiony zabieg na brodawczaka.Wszystko Pani doktor mi wytlumaczyla jest sympatyczna i uprzejma.Polecam

Wspaniała Pani doktor, Zawsze jak mam problemy z gardłem zgłaszam się do niej.Byłem u ró.żnych laryngologów w Olsztynie i tyko na jej kompetencji mogłem polegać.POLECAM.

Plastyka przegrody nosowej wykonana w Poliklinice olsztyńskiej na 5! Mogę odmierzać od niej kąty proste ;). Jeśli chodzi o tego typu zabieg polecam tę otolaryngolorzkę. Bez zbędnych przedłużeń i tym podobnych starć z biurokracją na oddziale. Komplet dokumentów i recepty same do mnie przyszły.