dr n. med. Waldemar Dobrzyński

Jestem pracowniczką szpitala uniwersyteckiego nr 2 i podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat pana doktora. Jest on wspaniałym współpracownikiem, przyjemnie się z nim pracuje. Zachowuje się wobec wszystkich bardzo kulturalnie i rzeczowo, począwszy od kolegów i koleżanek z Kliniki po pacjentki. Zawsze stara się wyjść z trudnych sytuacji z humorem, rzadko unosi się a jesli coś potrzebuje od pracowników grzecznie prosi. Przede wszystkim lubi to co robi tzn. jest lekarzem z powołania. Polecam w 100% Jako lekarz - pełen szacun dla niego

Jako lekarz - pełen szacun dla niego

Wspaniały lekarz, kompetentny jak i wrażliwy, kulturalny i jeszcze do tego z poczuciem humoru;)Polecam wszystkim, naprawdę można mu zaufać. Jedyny minus- jest rzeczywiście drogi.

Wspaniały lekarz i człowiek i to nie tylko prywatnie za pieniądze, ale i "państwowo" w szpitalu w którym pracuje. Ma doskonałe podejście do ludzi, lekarz z serii oddanych swojej pracy i szanujący innych ludzi. Ja polecam tego Pana wszystkim swoim znajomym.

Lekarz z powoałania. Wzbudza zaufanie, które jest bardzo ważne, zwłaszcza u pacjentek, które odwiedzają ginekologa po raz pierwszy.

Ponad 15 lat jestem pod opieką doktora. Podczas wizyt nie czuję zakłopotania, stresu lecz spokój i rzetelność doktora, wspaniałą miłą atmosferę

Dr Dobrzyński odbierał moje trzy porody. Zdecydowanie godny zaufania każdej kobiety. To nie tylko moja opinia.

Jestem w 100% zadowolona z wizyt u pana W.Dobrzyńskiego.Jest lekarzem kompetentnym,a przede wszystkim w zadowalającym stopniu odpowiada na pytania dotyczące przebiegu ciąży.Bez wahania polecam każdej pani w ciąży.

Miły, kompetentny, delikatny, wzbudzający zaufanie, tylko troche drogi.

Miły, kompetentny, delikatny, wzbudzający zaufanie, tylko troche drogi.

Lekarz z powołania, kompetentny, dobry człowiek. W pełni godny zaufania. Prowadził moją zagrożoną ciążę, ekspresowo podjął decyzję o cięciu cesarskim, dzięki czemu jestem szczęśliwą matką zdrowego chłopca. Szczerze polecam.

Wspaniały człowiek, lekarz, który ma ogromną wiedzę, wrażliwe serce, ja zawdzięczam mu bardzo wiele. Leczył mnie w szpitalu, na kasę chprych.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz