lekarz Waldemar Eder

Psychiatra

No przynajmniej tu wszyscy piszą tak jak jest w rzeczywistości. Lekarz na najwyższym poziomie kultury osobistej i wiedzy fachowej. No i rzeczywiście przystojny jak żaden. Nigdy nie zawodzi w leczeniu. Zawsze szuka lepszych rozwiązań, aż do uzyskania pozytywnego efektu. Nie poddaje się jak inni po nieudanych próbach leczenia. Kilku znajomych leczył i wszyscy tak samo byli zadowoleni jak ja. Polecam Pana doktora ponieważ w świętokrzyskim jest najlepszy.

Super psychiatra, leczy bardzo skutecznie, najlepszy jakiego poznałam. Polecam szczerze !!!!!!!!!!!

Polecam Pana Doktora. Ma rewelacyjne podejście do pacjęta. Miły i uprzejmy, takich lekarzy ze świecą szukać.

Polecam. Po leczeniu u wielu psychiatrów, ten zdecydowanie jest najlepszy. Miły, uprzejmy, profesjonalista.

bardzo dobry lekarz,polecam,indywidualnie podchodzi do problemu,wzbudza zaufanie,poświęca dużo czasu

bardzo miły i sympatyczny lekarz:)mimo iz przepisuje odpowiednie leki, rozmawia z pacjentem o jego chorobie, pokazuje wiele rzeczy inaczej:) dzieki niemu nabralam innego myslenia i spostrzegania swiata. polecam:)

Wzbudził moje zaufanie. Pan doktor ma duże doświadczenie, widać,że profesjonalista. Dobrze dobiera leki, jak nie za pierwszym razem to potem je zmienia. Wczuwa się, dobry kontakt.

Najlepszy jakiego poznałem! Pomaga, leczy, tłumaczy. Fachowiec pierwszej klasy, wzbudza zaufanie!

Kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie, fachowiec najwyższej klasy, trudno takiego spotkać w całej Polsce - polecam wszystkim !!!

Zdecydowanie polecam mojego Pana Doktora. Bardzo kompetentny, fachowiec. Miły, sympatyczny, fajny w kontakcie i baaardzo przystojny.