dr n. med. Waldemar Grabowski

Pediatra

2,8

a mnie grabowski zawsze wyleczył dzieic i jestem zadowolona

a mnie grabowski zawsze wyleczył dzieic i jestem zadowolona

Lekarz goddny polecenia, kompetentny , sumienny dzieci go lubią.

Lekarz goddny polecenia, kompetentny , sumienny dzieci go lubią.

Ten lekarz jest dobry zna się na leczeniu .Leżałam na zapalenie płuc w łowiczu.Nie narzekam na tego Doktora .

Lekarz niby w miarę w porządku choć ja przestałam chodzić do Pana Doktora z córeczką. Potrafił pomóc ale kończyło się to antybiotykiem choć wydaje mi się że nie zawsze był konieczny. Co do szpitala to tragedia przez duże T. Nie chce opisywać szczegółów ale po nocach mi się śni pobyt z dzieckiem.

Cierpliwy, podchodzi do dzieciaków z sercem, a jeżeli chodzi o szpital, to lepiej doleczyć dziecko w domu, w szpitalu może podłapać jakieś inne choróbska, tak więc moim zdaniem im szybciej może wyjść do domu tym lepiej.

STRACIŁAM DUZO CZASU JEZDZAC DO PANA DOKTORA . OGOLNIE WYNISZCZONY ORGANIZM ANTYBIOTYKAMI - BYŁY PODAWANE NA WSZYSTKO, OGROMNA GRZYBICA ,ZNISZCZONE SZKLIWO NA ZEBACH. SZKODA CZASU NA PANA DOKTORA- PORAZKA.

Moim zdaniem autor opinii z dn. 21/10/09 nie ma absolutnie żadnego pojęcia o syt. lokalnego szpitala. Szczerze polecam tego lekarza.

Lekarz beznadzziejny,podzielam opinie,że trzaska anybiotyki za każdym razem nie ważne czy potrzeba czy nie,ale skoro przyszłas to wypisze anybiotyk by skwitować kase. I za kązdym razem atybiotyk,clemastinum i nurofen

Jestem bardzo zadowolona. Mama chodziła ze mną jak byłam mała. Teraz ja chodzę ze swoimi dziecmi ;)

LECZYŁAM MOJE DZIECKO U PANA DOKTORA PRZEZ 5 LAT -KATASTROFA TYLKO ANTYBIOTYKI I KONTROLA CO 3DNI I OPŁATA ZA KARZDĄ KONTROLNĄ WIZYTĘ NIDY SOBIE NIE WYBACZ ŻE TAK DŁUGO POZWALAŁAM NA T0 ŻEBY MOJE DZIECKO PRZYJMOWAŁO ANTYBIOTYKI MOIM ZDANIEM PŁYTKA WIEDZA