lekarz Waldemar Hahn

chodzilam do niego 5lat temu urodzilam zdrowa corke teraz tez bym chciala chodzic ale juz nie ma centrum tego kolo wiezienia gdzie ja chodzilam czy wie ktos gdzie przyjmuje na kase rorych teraz?

doktor poprowadził moją ciążę bardzo dobrze.polecam

doktor poprowadził moją ciążę bardzo dobrze.polecam

Byłam tylko raz na wizycie u tego Pana. Może to nie dużo i moja opinia nie jest poparta wieloma przykładami ale ten jeden raz zdecydowanie mi wystarczy żeby do Niego więcej nie pójść. Sama jestem lekarzem, sposób badania pacjentki i postępowanie to jakieś średniowiecze. Wyklepany schemat i nic więcej!!!

prowadził moją ciążę, a nie był to łatwy przypadek. u niego nie stoi się w kolejkach przed gabinetem, każda pacjentka umawiana jest na dokładną godzinę w odstępach 10-cio minutowych. bardzo dobrze zorganizowany lekarz, któremu można zaufać w 100%.

bardzo dobry lekarz, za kazdym razem dokladnie bada pacjenta, wzbudza zaufanie i przede wszystkim to lekarz z wieloletnią praktyką

Wspaniały lekarz na wizycie u dr kobiety czują się bardzo rozluźnione i nie lekceważone. Wysłucha wszystkiego co ma się mu do powiedzenia. Wszystko dokładnie i jasno tłumaczy. Polecam

najbardziej doświadczony w Siedlcach facet z intuicją

najbardziej doświadczony w Siedlcach facet z intuicją

Świetny lekarz!Gdy miałam kłopoty, by opisać co mi dolega, cierpliwie czekał, aż się wysłowię. Przy nim nie odczuwa się wstydu i zakłopotania - do wszystkiego podchodzi naturalnie. Prowadził moją ciążę, przy następnej również zwrócę się do niego.

Prowadził moją ciążę, przy następnej również zwrócę się do niego.

przez niego moje dziecko mogło się urodzić w najlepszym razie niepełnosprawne; poród przedłużył się o 7 godzin, bo on się spieszył do domu i na odczepnego położył mnie pod KTG; nawet do widzenia nie raczył powiedzieć!

Ufam temu lekarzowi.Urodziłam już jedno zdrowe dziecko i z kolejną ciązą też do niego chodzę,poprostu mu wierzę.