lekarz Waldemar Litwiński

Nie jest najtańszym lekarzem ale bardzo dobrym, zdecydowanie polecam.

Nie jest najtańszym lekarzem ale bardzo dobrym, zdecydowanie polecam.

Kobitki od tego lekarza z daleka ! To zwykły naciągacz....a wyposażony gabinet to nie wszystko!!! Inni lekarze robiąc USG dają zdjęcia lub opis a u p.Litwińskiego jest to tylko ustne.Uprzejmy i miły jest-owszem,ale wkońcu za jaką cenę. Stawia błędne diagnozy(nie do udowodnienia).

Stawia błędne diagnozy(nie do udowodnienia).

po wizycie u radiologa zrobiłam u doktora Litwińskiego ponowne USG, okazało się, że w jego opisie ( oczywiście tylko ustnym ) wyszły same brednie. Dlaczego lekarz radiolog wydaje opis pod, którym się podpisuje a USG u ginekologa jest tylko ustne, nie do udowodnienia. Jeszcze raz byłam u radiologa, który ostatecznie potwierdził swoją diagnozę a nie ginekologa.

Dobry lekarz, super wyposażony gabinet, doświadczony personel, ogólnie polecam, zwłaszcza przyszłym mamom.

Bardzo polecam Pana Doktora. Przeszło 2 lata staraliśmy się o dziecko - chodziłam wówczas do różnych ginekologów i tylko wyciągali kasę. Przez przypadek trafiłam do Pana Litwińskiego, przebadał mnie, zlecił dodatkowe badania, dostałam odpowiednie leki po których udało mi się zajść w ciążę. Na każdej wizycie mam robione usg czy z dzieckiem jest wszystko ok. Może nie jest to najtańszy lekarz we Włocławku ale na pewno warto wydać te pieniądze i być spokojnym że wszystko jest w porządku.

Niestety nie mam najlepszego zdania. Razem z mężem byłam na usg w 22 tygodniu ciąży. Faktycznie badanie wykonywał bardzo długo i niby dokładnie. Niestety nie mógł stwierdzić płci, ponieważ dziecko się odwróciło tyłem i nie było takiej możliwości. Był nawet problem z obejrzeniem serduszka, ale jakoś Pan doktor sprawdził przepływ i było ok. Gdy w domu na spokojnie przeczytałam opis, strasznie się zdziwiłam, gdyż między tymi wszystkimi mądrościami (na których się nie znam) było zdanie "narządy płciowe zewnętrzne prawidłowe". Jak to się ma do tego, że on ich w ogóle nie widział?! Spytałam swojego lekarza prowadzącego o opinię i zasugerował mi, że faktycznie powinnam to wyjaśnić, bo niby na jakiej podstawie to napisał?! Pomijam fakt, że opisywał wszystko kilka sekund a wydrukował 2 strony A4 - czyżby przygotowany "gotowiec" do wprowadzania ewentualnych zmian?
Jaką mam teraz pdewność, że cała reszta dotyczy faktycznego stanu mojego dziecka? Byłam to wyjasnić, ale Pan doktor stwierdził, że skoro nie wykrył żadnych guzów ani neprawidłowości, to ogólnie uznaje się, że jest ok. Dziwne. Druga kwestia to punktualność Pana doktora. Skoro zapisana jestem na godz. 14 i płacę za tą wizyte niemałe pieniądze, to oczekuję, że o 14 zostanę przyjęta. Pan doktor przyjechał do gabinetu o godz. 15. Tak więc siedziałam z tym brzuchem przeszło 1,5 godziny. Mąż wyrwał się na chwilę z pracy i nie było mu do śmiechu, że tyle czekaliśmy. Panie doktorze pacjentów należy szanować!!! Tymbardziej, jeśli mówimy o wizytach prywatnych!!!!!

witam polecam zdecydowanie tego ginekologa. Moim zdaniem odpowiednio dużo czasu każdej kobiecie.

witam
polecam zdecydowanie tego ginekologa.
Moim zdaniem odpowiednio dużo czasu każdej kobiecie.

Pan doktor ma dobre podejście do pacjentek, jest uprzejmy, ma wspaniale wyposazony gabinet i dobrze dobrany personel, polecam w 100%, szczegolnie paniom w ciazy, ktora prowadzi bardzo dobrze, zawsze bada, robi usg, dla pewnosci, czy z maluszkiem wszystko w porzadku. malutki minus, pacjentki umawia co 10-15 minut, a wizyty sa znacznie dluzsze i trzeba swoje odczekac.

Uważam, że jest to specjalista najwyższej klasy.

Uważam, że jest to specjalista najwyższej klasy.

Lekarz któremu można zaufać pod każdym względem.

Lekarz któremu można zaufać pod każdym względem.