Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i rodzicom wszelakich niezbędnych informacji po zdjęciu gipsu i wyjęciu drutów z ręki, przede wszystkim na temat rehabilitacji. Otoczył mnie opieką i interesował się moim stanem. Dzięki niemu, a także innym dwóm lekarzom mam dziś sprawną, a nie bezwładną prawą rękę. Mimo,że minęło już prawie 10 lat nadal miło go wspominam i mogę polecić każdemu.

Polecam zawsze i wszędzie ;) Zawsze pomocny i służący dobrą a przede wszystkim wlasciwa rada. Od 6 lat leczymy sie u Doktroa cala rodzina.

Wspaniały i cierpliwy, oaza spokoju dla pacjenta i rodzica. Lekarz ortopeda, a jednocześnie świetny psycholog. Dziękuję, że tak długo służył nam Pan wsparciem.

Bardzo dobry, miły, umiejący się dogadać z pacjentami lekarz. Wyprowadził mnie na prostą! Jako jedyny nie zrobił mi operacji bez potrzeby. Za wszystko mu dziękuję!

Wielkie podziękowania dla doktora Przybysza! Za leczenie, za przywróconą sprawność i za to, że mimo choroby, teraz prowadzę normalne życie, za ogromne zaangażowanie i troskę, za wspaniałe podejście i cierpliwość w tłumaczeniu, jak postępować po skomplikowanej operacji biodra. Leczenie w klinice, mimo że trudne jak dla pacjenta debiutanta, wspominam bardzo dobrze w dużej mierze dzięki pomocy Doktora.

Bardzo dobry specjalista , kontaktowy z pacjentami, przeprowadził mi 3 udane operacje za które serdecznie dziękuje

dr Przybysz jest znakomitym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Co prawda mocno zapracowanym (o czym świadczy fakt że jeden z zastrzyków w kolano robił mi na sali operacyjnej kiedy składał jakiegoś nieszczęśnika) ale i tak poświęcił mi mnóstwo czasy i nawet dał mi swój prywatny numer telefonu na wypadek gdyby się coś działo. Więcej trzeba takich ludzi.

Dobry lekarz zrobił mi operacje lewej stopy Końsko-Szpotawej to fachowy termin zrobil mi ją poprawnie,lecz niemam czucia niewiem czemu pytałem się go a on nie wie ogólnie dobry lekarz i żartowniś.

Doktor to cudowny człowiek jest profesjonalistą w tym co robi. Dzięki jego pomocy moja córeczka zeczęła chodzić. Uważam, iż bez obaw można mu powierzyć nasze dziecko. Polecam!!

bardzo dobry lekarz zna sie na rzeczy nie robi operacji jak inni lekarze bez potrzeby

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Otwock"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)