lekarz Waldemar Wojciechowski

Brak empatii, impertyneckie zachowanie, brak punktualności. Brak profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Nie polecam.

Wspaniały lekarz, uratował mi życie, po diagnozie ktòra była dla mnie jak wyrok. Doktor Wojciechowski swoim spokojem, opanowaniem i cierpliwośćią, tłumaczył mi że to jeszcze nie wyrok, że musze walczyć i tak zrobiłam. Dziękuję.

Wspaniały lekarz. Kompetentny i konkretny. Rzeczowo przedstawia diagnozę i sposób leczenia. Co jednak bardzo go wyróżnia spośród innych, to niezwykle serdeczny stosunek do pacjenta. Polecam

Doktor Waldemar Wojciechowski to znakomity specjalista.Uratował życie mojej mamie.Dziękuję.