lekarz Waldemar Żabski

jestem zadowolona z doktora jest bardzo delikatny i chodze do doktora z checia

jestem zadowolona z doktora jest bardzo delikatny i chodze do doktora z checia

Leczymy się cała rodzina u Pana Żabskiego. Wspaniały lekarz, uratował mi i moim dziciom zęby, które mielismy bardzo zaniedbane, ale on pomimo tego że wizyta była na fundusz i być mo9że łatwiej jest wyrwać niż leczyć to on nam wyleczył. wspaniały człowiek, nigdy nie odmówił przyjęcia. Bardzo, bardzo polecam Jadwiga

Jadwiga

Wyrywałem dziś zęba u tego pana, może większość z was woli fundusz i kolejki, ja tam rozumiem, że wszystko co robił prywatnie kosztuje, od znieczulenia, po kombinerki, nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń, szybko i zwięźle ( przede mną był gość który był prawie godzinę) czy szybko? odniosłem całkiem inne wrażenie, wciąż było..poczekamy..poczekamy..choć jako facet..chciałem się jak najszybciej zerwać..zastrzyk..wyrwanie..umówienie się na drugą wizytę..15 minut..może nie zawsze wszystko jest tak jak powinno..ale ja jestem zadowolony dodam tylko że dzięki rekomendacji dwóch członków rodziny się tam znalazłem

Chodzilem do tego pana przez ok. 2 lata, czego bardzo teraz zaluje... Wszystkie zeby, które mi "wyleczyl" są w oplakanym stanie (z czego dwoch juz nie posiadam, prawdopodbnie trzeci tez idzie na odstrzal). Fakt, pan Waldemar jest bardzo uprzejmy, ale na tym sie konczy, poniewaz jako stomatolog jest kiepski. Nie polecam nikomu !!!!!!!!!!

chodzę do tego stomatologa wraz z rodziną od 2 lat,nie mogę na niego złego słowa powiedzieć.Jesteśmy wszyscy zadowoleni.Cena za leczenie jak wszędzie!!!Dodam że nie trzeba czekać na poczekalni wizyty są zawsze na czas.

Nie polecam tego lekarza. kompletny partacz. Zniszczyl mi wiekszosc zebow.Leczone zeby po niedlugim czasie zaczely bolec pod plombami i ponownie sie psuc.

Jestem zadowolony z usług i polecam stomatologa

Jestem zadowolony z usług i polecam stomatologa

Byłem u tego pana w zeszłym roku w lipcu z zębem który mnie nie bolał... Chciałem po prostu przeprowadzić leczenie zachowawcze. Leczył mi zęba przez cztery wizyty za każdą 60zł a miało się skończyć na dwóch... komplikacje to mogę zrozumieć dodam że w ciągu trzech dni od rozpoczęcia leczenia dwa razy zrywałem się z pracy do gabinetu ponieważ nie mogłem wytrzymać z bólu... Dziś jestem po ekstrakcji owego zęba i jak stwierdził inny specjalista(dokładniej specjalistka) ten ząb nie nadawał się już w zeszłym roku do leczenia. Minęło 10 miesięcy przez ten okres ciągle odczuwałem ból itp. aż w minioną sobotę zaczął się dramat... W dniu dzisiejszym nie wierzyłem własnym oczom jak można skrzywdzić człowieka przy pierwszej próbie usunięcia ząb się rozsypał w drobny mak.. Jego wnętrze wypełnione było próchnicą co świadczy o złym wyczyszczeniu... Plomba już wcześniej musiała pękać... I tak dzięki świetnemu specjaliście spędziłem 50 minut w innym gabinecie w celu usunięcia "tego czegoś" bo zębem tego już nikt by nie nazwał... Dodam że drugi ząb leczony przez tego "fantastycznego" fachowca zaczyna mieć podobne objawy... I tak koszty znów zaczynam liczyć od nowa bo nie pozwolę usunąć sobie drugiego zęba przez czyjąś NIEKOMPETENCJĘ !!! Nie polecam ból i cierpienie jednego powinno być przestrogą dla milionów!

Potwierdzam przedmowce!! U mnie po 2 latach wszystkie zęby leczone kanałowo są po raz kolejny do poprawienia. Opinia innego lekarza jest taka "zęby były nie doczyszczone oraz nie starannie zapląbowane" znow ból zrobionych zębów i kolejne wizyty w salonach dentystycznych!! Nie polecam, stanowczo za mało czasu Pan Zabski poswieca swoim pocjetą, zawsze jest kolejka i juz inni czekaja na wizyte, a to odbija sie na jakosci wykonywanych usług.

Potwierdzam przedmowce!!
znow ból zrobionych zębów i kolejne wizyty w salonach dentystycznych!!

Nie polecam tego stomatologa tym ,którzy muszą poddać się kanałowemu leczeniu zębów. Wszystkie moje leczenia kanałowe prowadził Pan Żabski.Przeprowadziłem się na drugi koniec Polski.Ostatnio robiłem panoramiczne Rtg,na którym ewidentnie (opinia trzech innych kompetentnych stomatologów)widać ,iż kanały zostały nieszczelnie wypełnione (specjalnym tworzywem uszczelniającym - gutaperką )w wyniku czego doszło do zapalenia tkanek okołowierzchołkowych co prowadzi do zaniku kości. Czeka mnie teraz powtórne rozwiercanie wszystkich spartaczonych zębów i ponowne czyszczenie kanałów,o kosztach nie wspomnę!