dr n. med. Walenty Chudzicki

Pan Doktor ma bardzo dużo cierpliwości dla dzieci i bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafi je zbadać, wytłumaczyć dokładnie co dziecku jest i jak należy dalej postępować. Bardzo często Pan Doktor traktuje przyjęcie za „Bóg zapłać”. Jednak przyzwoitość moja nakazuje mi zapłacić za wizytę, gdyż sam Pan Doktor jest po ciężkich przejściach chorobowych. Może też dlatego m. in. tak bardzo potrafi zrozumieć pacjenta.

Choruje na jaskrę. W poradniach specjalistycznych lekarz ma bardzo mało czasu i mimo stosowania zalecanych lekarstw mam ciągle podwyższone ciśnienie. Po przeczytaniu opinii Pana Zbigniewa K. z Torunia, zgłosiłam się do Pana dr Chudzickiego w Murowanej Goślinie. Tak naprawdę nie myślałam, że mi pomoże. Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu i unormował mi ciśnienie. Ustąpiły bóle głowy i bóle oczu. Pan Doktor ma gabinet w Poznaniu, przy ul. Hetmańskiej 15, dlatego przeniosłam się na stałe do jego gabinetu. Zna się on na jaskrze i innych chorobach oczu, gdyż wiele lat był ordynatorem w szpitalu. Dopiero nie dawno przeszedł na emeryturę. Lekarz, który nie był ordynatorem w szpitalu albo lekarz, który nigdy nie pracował w szpitalu - w praktyce - nie jest w stanie Jemu dorównać. Umiejętności zdobyte przez lata, przeprowadzone operacje robią jednak swoje. Ewelina Z.

Doskonały lekarz. Przez 3 miesiące błądziłam szukając pomocy u okulistów w całej Wielkopolsce. Nie mogli sobie poradzić z zaczerwienionym okiem i doprowadzili do rozprzestrzenienia się choroby. Natomiast, doktor Chudzicki wyleczył mnie w przeciągu tygodnia. Jest bardzo konkretny i kompetentny. Dziękuję, Lidia

Dziękuję, Lidia

Pan Doktor jest bardzo wybuchowy i szybko traci cierpliwość. Człowiek nie po to idzie do lekarza żeby ktoś na niego krzyczał...Ale specjalistą jest świetnym.

Fachowiec to może z niego i dobry ale podejście do pacjenta i jego traktowanie pozostawia wiele do życzenia.

Wiele Zawdzięczam Panu Doktorowi. Po urazie Oka! Dużo Bólu przeszłam i wylądowałam w szpitalu Na oddziale Pana Doktora W. Chudzickiego. Dzięki Szybkiej Pomocy, diagnozie i lekom odzyskałam Wzrok, co prawda nie 100%, ale wiedzę na lewe OKO. Dziękuje z Całego Serca Panu jak i równie Całej Wspaniałej Kadrze Okulistów. Zawsze będę Polecać wspaniałą Kadrę !!! ze Szpitala na Ul. Grunwaldzkiej 111 ! Dawna Pacjentka,, dziewczyna z Targów" :-

Miałem wypadek w pracy, niewiele brakowało i straciłbym oko operacje przeprowadził Pan dr- udała się :) Wiele więc jemu zawdzięczam:)

Konkretny, umiejętnie dobrał mi leki na zapalenie dróg łzowych, a mojej 11 letniej - córce na alergiczne zapalenie spojówek. Poleciła mi go mama koleżanki, która była zadowolona z operacji zaćmy u Pana Dr

Arogancki i nieuprzejmy. Może gdyby była to wizyta prywatna wówczas byłby bardziej uprzejmy

fenomenalny lekarz, niezwykły specjalista

fenomenalny lekarz, niezwykły specjalista