Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do każdego pacjenta- zabawna, ciepła, delikatna i pewna swoich umiejętności. Zdecydowanie polecam- jedyny lekarz stomatolog, z którego jestem w Oce zadowolona.

Świetny kompetentny lekarz, bardzo miła i życzliwa osoba. I jeszcze jedno ważne: jeśli wie że czegoś nie jest w stanie zrobić jak należy (skomplikowane kanałowe itp.) to po prostu się tego nie podejmuje i nie niszczy ludziom zębów byle zalepianiem, a zrobione przez Nią ząbki trzymają się świetnie przez lata:))

Polecam wszystkim Panią Doktor! Zawsze bałam się wizyt u stomatologów,alu u Pani Dobrzynskiej strach mija.Jest Osobą bardzo miłą i uprzejmą. Traktuje pacjentów z najwyższą kulturą i szacunkiem.Chciałabym spotykac więcej ludzi takich jak Pani DOKTOR Dobrzyńska.

i szacunkiem.Chciałabym spotykac więcej ludzi takich jak Pani
DOKTOR Dobrzyńska.

wspaniały lekarz, wspaniałe podejście do małych dzieci, wspaniała kobieta i człowiek...

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ostrołęka"?

IPL
Gorbatowa 7d m. 23