lekarz Wanda Gąsior

1,6
1,6
1,4

Bardzo fajna Pani doktor. Dokładnie wyjaśni z czym problem. Skieruje na potrzebne wyniki I je dokładnie omawia. Skutecznie leczy.

Wredne babsko. Bardzo nie uprzejma ludzi traktuje jak bydło nie potrafi leczyć nie wiem kto jej dał dyplom lekarza. Przez jej błąd w rozpoznaniu choroby bym wyciągnął nogi.Przepisałem się do innego lekarza.Szkoda tylko Pani Krysi w spółce.A zapomniałbym za wszystko żąda kasy czort nie baba.Nie polecam tej pseudo lekarza

Nie wiem czy pani dr czyta opinie na swój temat, ale chyba powinna zacząć, ponieważ jeżeli nie zmieni swojej postawy to nie będzie miała kogo leczyć. Jest wredna, nieuprzejma , a poza ty wstydziłaby się jako lekarz mieć taki bałagan w swoim gabinecie. Sterta papierów w kompletnym nieładzie, jak bada pacjenta to boi się, żeby czasami na nią nie chuchał, jest po prostu tragiczna i psuje renomę tej spółki w której "leczy".

Pani doktor jest osobą nieuprzejmą, nie polecam takiego lekarza. Jest niemiła wobec pacjentów i rodziców dzieci, które leczy. JAK MUSZĘ IŚĆ DO NIEJ TO MNIE KREW ZALEWA!!!!

szkoda że w tych punktacjach nie ma minusów, wredna , bez serca, nawet nie nadaje się na weterynarza , bo szkoda by było zwierząt , jak bym miał taką osobowość jak szanowna pani doktor to bym się na nią wy..........ał

nadaje się tylko do leczenia zajęcy na sybirze i w to wątpie

nadaje się tylko do leczenia zajęcy na sybirze i w to wątpie

chyba że ktoś chce umrzeć czeka na kasę a stan człowieka ją nie interesuje leczy tylko tych co mają katar bo więcej się niezna

zmieniam lekarza .. tylko że u tych fajnych brak miejsca !!!

zmieniam lekarza .. tylko że u tych fajnych brak miejsca !!!

niemiła, nieuprzejma, wręcz odpychająca osoba

niemiła, nieuprzejma, wręcz odpychająca osoba