lekarz Wanda Madej-Roszko

Pani doktor godna polecenia. Miła, kompetentna i zawsze służy radą i pomocą.

Pani doktor godna polecenia. Miła, kompetentna i zawsze służy radą i pomocą.

pani doktor jest mila hmm ale nie zawsze. bylam w ciazy blizniaczej. pojechalam juz w 38 tyg do niej bo mialam micne uplawy co okazalo sie ze to wody pozniej. lezalam w szpitalu gdy w piatek kazala mi wyjsc a doktor kozurno zalecal zostanie na weekend bo bylo zowarcie na 2.5cm ale dgy rozko przyszla na obchod kazala isc do domu i zabrala karte a w poniedzialek gdy przyjechalam na planowana wizyte polozyla mnie i na drugi dzien cesarka. pierwszy blizniak urodzil sie siny takze jeszcze troche i by sie udusil. wtedy to bym ja chyba rozszarpala. ale cale szczescie jest zdrowy i prawidlowo sie rozwija.

nie polecam a wręcz odradzam , podejscie do pacjenta jak na komisji wojskowej za PRL. przjuje na zlecenie firm pogrzebowych mam takie wrażenie po ilości zgonów w prowadzonych ciążach.

Polecam Panią ginekolog, prowadziła moje dwie ciąże ma super podejście do pacjentki nawet nagłe przypadki (czytaj: panika przyszłej mamy) rozwiązuje natychmiast.

super pani doktor uprzejma zetelna znajaca sie na swoim fachu

super pani doktor uprzejma zetelna znajaca sie na swoim fachu