dr hab. n. med. Wanda Romaniuk

3,3
3,7
3,9
3,6

Witam Serdecznie, Pani Prof. Wanda Romaniuk, jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie ma sensu większego komentować dorobku naukowego, bo mało kto ma taki. Ja wręcz "złapałem" Panią Profesor na korytarzu przed operacją i mimo ogromu zajęć, znalazła dla mnie chwilę by porozmawiać i przyjąć mnie tego samego dnia w Szpitalu na ul. Ceglanej, co graniczy z cudem, bo takie są kolejki. Niestety do prywatnego gabinetu też są kolejki i trzeba długo czekać na wizytę, ale do najlepszego lekarza po prostu jest wielu pacjentów. Warto się wyleczyć u Pani Profesor i ...

Witam Serdecznie,
Pani Prof. Wanda Romaniuk, jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie ma sensu większego komentować dorobku naukowego, bo mało kto ma taki. Ja wręcz "złapałem" Panią Profesor na korytarzu przed operacją i mimo ogromu zajęć, znalazła dla mnie chwilę by porozmawiać i przyjąć mnie tego samego dnia w Szpitalu na ul. Ceglanej, co graniczy z cudem, bo takie są kolejki. Niestety do prywatnego gabinetu też są kolejki i trzeba długo czekać na wizytę, ale do najlepszego lekarza po prostu jest wielu pacjentów. Warto się wyleczyć u Pani Profesor i spotkać Panią Profesor choćby na chwilę, bo jest bardzo miłym Człowiekiem. Polecam!!!
Komentując poniższe wypowiedzi: 1) Obecność innych Lekarzy: Dzięki temu, że w gabinecie jest dwóch innych lekarzy: lekarze wspomagają w podstawowych pracach a potem ostateczna ocena należy do Pani Profesor - to bardzo dobre wykorzystanie czasu który jest bardzo cenny (specjaliście wystarczy chwila i nie ma sensu by wykonywał podstawowe czynności); 2) długie czekanie w kolejce w gabinecie - po prostu do najlepszych lekarzy są najdłuższe kolejki, stąd też rozwiązanie z lekarzami wspomagającymi pkt.1. Dzięki powyższym więcej pacjentów może się wyleczyć u Pani Profesor.

Mimo "wyroku", który wydali specjaliści okulistyki z Białostockiej Akademii Medycznej, iż tego oka się nie uda uratować, a jedynie "pasjonat" mógłby to zrobić, zdecydowałam się na wizytę u p. prof. Wandy Romaniuk. I to był strzał w dziesiątkę. Oprócz tego, że po raz pierwszy spotkałam się z niezwykłą serdecznością, to mimo wątpliwości, które stan mego oka nasuwał, po konsultacji z dr.Adamem Cywińskim operacja została podjęta. Skutek będzie widoczny po pewnym czasie, ale fakt pozostanie faktem, że nadzieja moja odżyła, właśnie dzięki p.prof. Wandzie Romanik - traktuję ją jako perłę w koronie okulistyki i oby tych pereł było jak najwięcej, ku pożytkowi ludzi, którzy niejednokrotnie tracą nadzieję.

Kompetentny, pełen empatii lekarz i człowiek. Jedyny minus (ale to gabinetu a nie Pani Profesor) to niemiła recepcjonista, moim zdaniem nie nadaje się do tej pracy i sobie z nią nie radzi.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor bardzo sie zmienila, obecnie brak rzetelności w badaniach przy wysokich cenach niewlasciwe diagnozy straszny zawód z mojej strony. I ostat ia rzecz duża nieuprzejmość podczas konsultacji.

Gorąco polecam bardzo wysokiej klasy specjalistę i człowieka

Gorąco polecam bardzo wysokiej klasy specjalistę i człowieka

Witam! Dziwi mnie fakt że w trakcie wizyty najpierw badają pacjenta młodzi lekarze a Pani Profesor poświeca na rozmowę i badanie pacjenta 5 minut. Wcześniej zasiega opinii wcześniej badających lekarzy. Jeśli płacę za prywatną wizytę to nie chcę żeby badał mnie nikt inny oprócz lekarza do którego poszłam i któremu zapłaciłam. W trakcie wizyty w gabinecie panował chaos. Jednocześnie przyjmuje się i bada 2 inne osoby. Odnoszę wrażenie ze wszystko nastawione jest na zbicie kasy . Oczywiście zadnej faktury ani rachunku nie dostałam

Witam!

Dla mnie to najlepszy lekarz okulista, z jakim się spotkałam. Przede wszystkim bardzo dobry specjalista.

Potworny bałagan i szczyt beszczelności w rejestracji.Antypatyczna baba najpierw każdego wita okrzykiem "kto i do kogo !!! ",a następnie sadza na 3-4 godziny (godz.umówiona nie ma żadnego znaczenia).Ludzie czekają zestresowani bojąc się czy zdążą na ostatni pociąg.Na jakiekolwiek uwagi baba krzyczy,że nikt nie zmuszał żeby tu przychodzić.W takiej atmosferze sama osoba Pani Profesor staje się drugoplanową.

Witam serdecznie, chciałem ustrzec ludzi przed pójściem do prywatnego gabinetu pani profesor.Mniej wiecej opowiem jak wyglądają badania w gabinecie: na dzień dobry płacimy 150zł i czekamy(ok 1 godziny),wchodzimy do gabinetu gdzie jest kilka pielęgniarek i kilku pacjentów- rozpoczynaja sie pokolei badania w wielkim haosie, zakrapiaja oczy i zas sie czeka,na poniec po 3 godzinach wchodzimy do pani prof.Romaniuk i w zasadzie musimy sie sami dopytywac "co mi jest" ale przeciez Pami prof jest juz zmęczona po całym dniu pracy. Prosze nie liczyc na jakieś badania w formie papierkowej , poprostu ...

Prosze nie liczyc na jakieś badania w formie papierkowej , poprostu wszystko zostaje u nich, Faktury nie otrzymamy mimo ze wydamy srednio 200zł bo za kazde badania dopłacamy ale o tym sie dowiadujemy juz na dowidzenia...
Dziwi mnie jedno... Ze urząd skarbowy nie widzi tego a ludzie dają sie tak wykorzystywac, ale w koncu sam sie dałem....

Wspaniały lekarz. Operacja uratowała moje oko, które po leczeniu u innego okulisty oślepło całkowicie. Polecam wszystkim znajomym, którzy mają kłopoty z oczami. Zdumiewają mnie opinie negatywne. Beata Puczka

Zdumiewają mnie opinie negatywne.
Beata Puczka