Weneta Stręk

operowala rowniez mojego 3 letniego syna niestety operacje musimy powtorzyc dzis moj synek ma 7 lat niewiem dlaczego ma tak byc ale p.doktor????????????nie palam sympatia do niej jest oschla i niezbyt sympatyczna,ale to tylko moje zdanie.

Bardzo sympatyczna, kompetentna pani doktor.Sprawiła, że spełniło się moje najwieksze marzenie.Bardzo jestem jej za to wdzięczna.Godna polecenia:)

lekarz ten niczym mnie nie zaskoczył wizyta niewiele rózniła się od tej na narodowy fundusz ,próbowała wpedzic mnie w depresję ze zbyt pózno przyszłam z dzieckiem pomimo moich tłumaczeń ze dziecko badałam ,ale w witkowicach i nie dało sie zbadac dokładnie 4 latka który sie wyrywał kopał i gryzł ,wizyta trwała krótko i była zdawkowa .pani doktor równiez uspokajała moje dziecko które kreciło sięna krzesle kiedy ona pisała diagnoze karygodne!!!! ja za to płacę!!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to kiepski i brudny sprzęt: jak można przeprowadzać badanie wzroku (zwłaszcza zeza) za pomocą soczewek, które luźno przesuwają się (WYPADAJĄ przy nieostrożnym ruchu głowy) w oprawkach? Pani doktor skwitowała to że "nie ma się co dziwić że wypada, przecież to Made in China.." Poza tym Pani doktor nie daje z siebie nic ponad "to, co musi". Brak zaangażowania w to co robi..

Doświadczony, kompetentny i wybitny specjalista leczenia zeza, jakich niewielu, w Polsce. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu zeza zarówno u dzieci jak i dorosłych. Jest uprzejma i bardzo życzliwa dla pacjenta, a co najważniejsze doskonale zna się na tym co robi. Nie stawia pochopnie diagnozy. Operowała mnie-poprawiała to co zepsuli lekarze z woj. mazowieckiego i dzięki Niej mogę patrzeć w lustro. Szkoda tylko że tak późno znalazłam Tego wspaniałego lekarza, bo niestety, nie wszystko co inni spaprali da się naprawić w 100%.