lekarz Weronika Piszczek

Jestem świadkiem leczenia mojego młodszego brata, który choruje na czerwienicę prawdziwą. Od początku prowadzi go Pani dr Weronika Piszczek. Leczenie trwa już kilka lat, a ja zajmuję się "obsługą" brata, który jest inwalidą i osobą samotną. Dlatego mam pełną wiedzę o jego problemach. Od początku leczenia dr Piszczek dała się poznać jako osoba kompetentna, niezwykle cierpliwa, uprzejma i dokładna. Diagnoza i zastosowana terapia doprowadziła do ustabilizowania stanu zdrowia brata, a nie było to łatwe wobec wcześniejszych incydentów jeśli chodzi o przebyte i trwające inne choroby oraz duże ilości stosowanych nadal ...

Od początku leczenia dr Piszczek dała się poznać jako osoba kompetentna, niezwykle cierpliwa, uprzejma i dokładna. Diagnoza i zastosowana terapia doprowadziła do ustabilizowania stanu zdrowia brata, a nie było to łatwe wobec wcześniejszych incydentów jeśli chodzi o przebyte i trwające inne choroby oraz duże ilości stosowanych nadal leków.
Brawo Pani dr - mam nadzieję, że uzyska Pani równie obiecujące efekty w innych przypadkach. Cieszymy się obaj z bratem, że "się udaje".