Weronika Siwiec

Laryngolog

2,6

Witam, jestem wieloletnią pacjentka Pani doktor. Zawsze profesjonalne podejście do problemu,wnikliwa analiza choroby,zaangazowanie i dociekliwość. Jest to lekarz z dużym doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam.

Witam,
jestem wieloletnią pacjentka Pani doktor.
Jest to lekarz z dużym doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą.
Szczerze polecam.

Leczyłem się u tej Pani dość długo. Przez nieumiejętność postawienia diagnozy, niepotrzebnie przepisane drogie lekarstwa i cały zmarnowany u niej czas postanowiłem zmienić lekarza. W gabinecie tej Pani (jak i przed niem) panuje totalny chaos. Pacjentów zapisuje wszystkich na tę samą godzinę (!) i później panuje zasada... kto pierwszy ten lepszy — przez co zamiast 15 minut, spędzało się w przychodni po kilka godzin (a pacjentów przybywało...). Przy samym badaniu jest niedokładna. Pomija cześć ważnych badań. Na koniec sugeruje prywatne wizyty... Człowiek z poprzedniej epoki, który myśli, że nadal lekarzowi ...

Leczyłem się u tej Pani dość długo. Przez nieumiejętność postawienia diagnozy, niepotrzebnie przepisane drogie lekarstwa i cały zmarnowany u niej czas postanowiłem zmienić lekarza. W gabinecie tej Pani (jak i przed niem) panuje totalny chaos. Pacjentów zapisuje wszystkich na tę samą godzinę (!) i później panuje zasada... kto pierwszy ten lepszy — przez co zamiast 15 minut, spędzało się w przychodni po kilka godzin (a pacjentów przybywało...). Przy samym badaniu jest niedokładna. Pomija cześć ważnych badań. Na koniec sugeruje prywatne wizyty... Człowiek z poprzedniej epoki, który myśli, że nadal lekarzowi należy płacić. Szkoda, że płaci się za to czasem i pogarszającym się stanem zdrowia. Zdecydowanie odradzam!

Lekarz kompetentny, podchodzi do problemu biorąc pod uwagę wszelkie aspekty problemu. U mnie stwierdzone zapalenie ucha i Pani doktor skierowała mnie w pierwszej drodze do stomatologa który potwiedził diagnozę, że problem bierze się od zatrzymanej "ósemki". Pani doktor poświeca pacjentowi wiele uwagi i zainteresowania. Wg. mnie lekarz z powołania

Pani doktor poświeca pacjentowi wiele uwagi i zainteresowania.
Wg. mnie lekarz z powołania

Niestety brak profesjonalizmu. Poza tym pani doktor jest niedelikatna przy zajmowaniu się pacjentem. Zdecydowanie nie polecam.

Lecze sie u tej Pani juz niestety ktorys raz z kolei i musze przyznac, ze Pani doktor po raz kolejny bagatelizuje zupelnie moj problem. Powiedzialabym nawet, ze wydaje mi sie, ze stara sie mnie zbyc. Po kilku miesiacach i szeregu wykonanych badan nie potrafila postawic diagnozy. Nie wiem jak leczy pacjentow przyjmowanych na wizyty prywatne, ale w przychodni, w ktorej pracuje to niestety porazka. Zdecydowanie nie polecam