lek. med. Wiesław Filipkowski

Endokrynolog, Ginekolog

Wprowadza nowe metody leczenia,W moim beznadziejnym przypadku,jak mówili inni pomógł mi-Jest dobry

Oddany pacjentkom bez reszty,szczególnie dba o ciężarne-zawsze wysłucha,doradzi,pocieszy,Taktowny i uprzejmy.Często wyjeżdża na kongresy naukowe-zawsze po nich wprowadza jakieś nowosci w moim leczeniu

Czytam i oczom nie wierzę-chciałybyście, aby facet był cudotwórcą, każdego uleczył na pierwszej wizycie nie biorąc przy tym ani złotówki? Ja chodziłam do wielu lekarzy, otarłam się również o INWIKTĘ, ale to ten lekarz wyleczył mnie. Jestem szczęśliwą matką i jego wierną pacjentką-jest godny zaufania.

Lekarz drogi i wziąć pod uwagę długi staż pracy, to powinien być kompetentny. Jednak w moim przypadku diagnoza okazała się nie trafiona. Umawia na zbyt częste wizyty, a efektów nie było widać. Wybór należy do pań.

Courteous, but up to the time. I don't recommends!

Courteous, but up to the time. I don't recommends!

Mieszkam od niedawna w Elblągu, ale byłam już u kilku ginekologów. Polecam tego lekarza. Profesjonalista,duża wiedza, całościowe spojrzenie na pacjenta (jest endokrynologiem). Działa szybko i skutecznie - badania laboratoryjne, USG i już miałam diagnozę. Przypisana kuracja nareszcie pomogła - w Anglii wydałabym fortunę za takie leczenie.

chwalę sobie tego lekarza... dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę. polecam

chwalę sobie tego lekarza... dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę. polecam

Facet zna się na rzeczy jest konkretny i wie co mówić i jak mówić. Wytłumaczy wszystkie wątpliwości. Mi pomógł szybciej niż się spodziewałam i w razie kłopotów z wizytą to się dostosuje do pacjęta, przyjmie choćby nawet w nocy jak zajdzie taka potrzeba. Wiedze ma bardzo dużą i w 100% ją wykorzystuje, a co najważniejsze nie jest służbistą.

polecam.świetny ginekolog i położnik.

polecam.świetny ginekolog i położnik.

Najlepszy lekarz u którego sie leczyłam. Polecam

Najlepszy lekarz u którego sie leczyłam. Polecam