lekarz Wiesław Liczbik

Neurochirurg

minął rok od operacji kręgosłupa a ja czuję się świetnie, w końcu budzę się bez bólu. Dziękuję doktorowi

Wizyta zus to jest tam traktowana swoimi prawami pacjenci nie ktorzy sa wyczytywani (jak ktosc ze sluzby zdrowia przyprowadzi ich) i po za kolejka a na innych wrecz wysylali na koniec kolejki zwyklej pacjetow na jedna godz,bylo 10 osob zus i 20 pacjetow na nfz.parodia 3 godz.chorego czlowieka oczekujacego i podwazenie operacji z akad,med.w gda.i wynikow hist. guza bo mu sie nie zgadz mm guza i.nerw twarzy i dobre oko. Parodaia gdyby nie rodzina to juz by bylo po mnie tego dnia.Mialem jeszcze Rm kre.i Tk kreg.ale to juz byla druga choroba i nawet cd nie wlaczyl nie zajrzal,gdzie w warszawie,jestem zkwalifikowany do operaci guza i kregoslupa (wizyta na nfz)(3 dni od nieszczesnego orzecz.specj. zus w gdansku ).Zycze dr,zdrowych Swiat Wielkanocnych i nie pomysli o tych biednych ludziach chorych ,ktorzy tez pracowali od 30 lat na zus i nic nie dostaja (bo niby sa zdrowi).

Najwspanialszy lekarz z jakim sie do tej pory spotkalam, konkretny i stawia dobro pacjeta ponad wszystko. Do tego bardzo dobry czlowiek. Dziekuje za wszystko. Anna Kowalczyk

lekarz na usługach zusu,potrafi na jednej wizycie wyleczyć pacjenta z poważnych chorób kręgosłupa.Podważa diagnozy swoich kolegów po fachu i wyniki rezonansu.Taki lekarz powinien leczyć a nie brać kasę od ZUS za negatywne podpisanie opinii na świadczenia rehabilitacyjne.

bardzo arogancki nie interesuje go zdrowie pacjeta .Nieobiektywny .zdecydowanie odradzam tego Pana.

Bardzo dobry neurochirurg,perfekcyjny,doskonały specjalista,polecam każdemu,poświęca się pacjentowi całkowicie,profesjonalista w każdym calu i do tego z humorem.

Dzięki p.Doktorowi odzyskałam wiarę w lekarzy. Naprawdę specjalista wysokiej klasy. Podejście ma takie: "jest problem, należy go rozwiązać jak najszybciej".

Podejście ma takie: "jest problem, należy go rozwiązać jak najszybciej".

nie tylko wspanialy specjalista ale tez dobry czlowiek. Dziekuje calemu zspolowi operatorow jak i personelowi na oddziale. Nikomu nie zycze aby potrzebowali Waszej pomocy ale jesli juz konieczna to oby kazdy mial szanse trafic na Was. Dziekuje

Stanowczo Panstwu odradzam tego pana doktora oraz niestety caly Oddzial Neurochirurgii w Gdansku. Niekompetencja, humory personelu, brak reakcji na potrzeby pacjentow. Niestety szpitalowi bardziej zalezy na ilosci zabiegow niz na ich jakosci. Nic dziwnego ze swiatowej klasy specjalista, prof. Kasprzak opuscil ta placowke.

Dobry specjalista,precyzyjny podczs operacji, do wszystkiego podchodzi z humorem, podtrzymuje pacjenta na duchu. Gorąco polecam