lekarz Wiesław Małek

Ortopeda, Traumatolog

Od trzech tygodni mam sztuczny staw biodrowy wstawiony przez Dr W. Małka. Nic mnie nie boli, jeżdżę samochodem i chodzę już prawie bez laski. Wspaniały lekarz , specjalista, godny polecenia.

W wieku 16 lat syn uległ wypadkowi podczas remontu domu. Ostra blacha przecieła mu ścięgna i żyły w podudziu. Doktor Wiesław Małek wykonał koronkową robotę zszywając najdrobniejsze naczynia. Syn odzyskał pełną sprawność! To był rok 2001. Tą drogą pragniemy wyrazić naszą wdzięczność po latach. Takich lekarzy się nie zapomina.

wspanialy lekarz-dzieki jego raczka mam sprawna noge-polecam,uprzejmy,mily,w szpitalu dba o swojego pacjeta

Polecam wszystkim potrzebującym, sam leczyłem się u p.dr.Małka prawie pół roku z powodzeniem.

Dr Małek przyjął mnie na oddział ortopedyczny 9 czerwca 2009 r po zdiagnozowanym później krwiaku kolana. Z podzialu ról na odziale krwiaka usunął na drugi dzień inny lekarz. NAtomiast rozmawiałem z innym pacjentem , ktory mówił,ze dr Malek wykonał mu zabieg wymiany endoprotezy i był zadowolny. MOja opinia jest korzystna dla calego oddziału.

Dr Małek przyjął mnie na oddział ortopedyczny 9 czerwca 2009 r
MOja opinia jest korzystna dla calego oddziału.