dr n. med. Wiesław Nikodem

Od dawna odm ponad 10 lat jestem pacjentką pana doktora. Jest on bardzo dobrym fachowcem z dużą praktyką. Jest doktorem nauk medycznych , ginekologiem, położnikiem oraz cytologiem. Gabinet pana doktora wyposażony jest w nowoczesną aparaturę między innymi w koloskop.Ponad to jest to jedyny gabinet we Wrocławiu, w którym znajduje się mikroskop , gdzie na miejscu można wykonać badanie w kierunku grzybów, drożdżycy i innych bakterii, wykonać tak zwane badanie na czystość pochwy. Do pana doktora można przyjść do gabinetu w godzinach dopołudniowych i popołudniowych co jest bardzo wygodne, zwłaszcza dla kobiet pracujących. Jeśli zachodzi konieczność można umówić się na wizytę w sobotę i jest się przyjętym.Chodziłam do pewnej pani doktor , która przyjmowała do 13-tej, ponieważ pracuję do 15-tej musiałam zrezygnować z tej pani.Do innych lekarzy trzeba rejestrować się z wyprzedzeniem i tu mam pytanie czy można przewidzieć chorobę ?
Pan doktor jest bardzo wyrozumiałym i cierpliwym lekarzem , specjalistą jak już wspomniałam , fachowo leczy , polecam Go i tylko do Niego chodzę.

POLECAM P.DOKTORA, BO JEST DOBRYM LEKARZEM.JESTEM POD OPIEKĄ OD 30 LAT. ZAWSZE UZYSKIWAŁAM PEŁNĄ INFORMACJĘ O MOIM STANIE ZDROWIA ORAZ PROPOZYCJE WYKONANIA RÓŻNYCH BADAN SPECJALISTYCZNYCH/CYTOLOGIA, USG,ITP/

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław