lekarz Wiesław Piecuch

Ortopeda, Traumatolog

Świetny specjalista świetny człowiek. W 2012 r poskaładał to co zostało zle złozone przez innego lekarza. Nadgarstek uratowany, kolana naprawione,staw skokowy w trakcie leczenia.(swieży uraz) Wizyty konkretne z konkretnymi zaleceniami. Polecam serdecznie

Pan doktor "składał mi" staw skokowy, wielokotnie uszkodzony i wypadający. Dziś noga jest jak nowa, nawet blizna ledwie widoczna, bo nacięcie było precyzjne, chociaż tuż po zdjęciu gipsu wyglądało to fatalnie. Ciekawostka, że w dużej klinice w Wawie, gdzie przechodziłam rehabilitację, rehabilitanci którzy pytali kto mnie składał, zaraz mówili, że "po tym lekarzu pacjenci szybko dochodzą do siebie" bo wszystko jest wykonane z wielką precyzją. Na korytarzu recepcji gdzie pan doktor przyjmuje można spotkać ludzi z odległych zakątków Polski, także z Wawy i Krakowa, chociaż w Warszawie szpital wojskowy na Szaserów na bardzo dobre opinie, jeśli chodzi o ortopedię, a znam pacjenta tamtego szpitala, który przyjeżdżał stamtąc do dr. Piecucha.

Świetny fachowiec, mistrzostwo w sztuce ortopedii, wielokrotnie ratował pacjentów od kalectwa, naprawiał błędy swoich kolegów, podejmuje się zabiegów wysokiego ryzyka gdy inni rozkładają bezradnie ręce

To kuzyn mojej mamy. Urodziłam się z Niedorozwojem panewek z biodrach.. i miałam jedną nogę krótszą od drugiej o 3 cm.. leżałam 6 tygodni na wyciągu w Chełmie. Gdyby nie wujek to dzisiaj byłabym kaleką..

perfekcjonista !!! ogromna wiedza a przede wszystkim rzadko spotykana intuicja doktorska. Polecam szczególnie w bardzo skomplikowanych przypadkach.

jest profesjonalistą w swojej profesji!!!

jest profesjonalistą w swojej profesji!!!

Jestem biegaczem długodystansowym. Zaczęły się problemy z prawym kolanem i podczas wizyty u innego "specjalisty" usłyszałem, że nie powinienem już biegać. Podczas wizyty u Pana Wiesława dostałem wytyczne jak powinienem biegać, jak zmienić technikę biegu. Mówił, że będzie ciężko przez kilka miesięcy i tak było, ale po 6 miesiącach zrobiłem "życiówkę" w maratonie warszawskim. Polecam 100% i dziękuje Panie Wiesławie.

Polecam 100% i dziękuje Panie Wiesławie.

profesjonalista miałem złuszczenie kości udowej jest ok

profesjonalista miałem złuszczenie kości udowej jest ok

wszystkie "mity"wcześniej usłyszane wcale się nie potwierdziły -uwielbiam takie cechy chyba taka sama jestem żadnego owijania w bawełne tylko prosto w oczy diagnoza może dla mojej mamy nie pocieszająca ale konkretna i "wiesz na czym stoisz" byłam i jestem zachwycona .Ponadto lubię ludzi z dystansem i chumorem.Wczesniej bałam się Pana Piecucha jeżdziłam do Puław,Lublina i po jaka cholerę wydałam kasę ? właśnie to inni kręcili a wystarczyło pojechać jeden raz i diagnowa okazała się w 100 % prawdziwa - szkoda tylko że KASA CHORYCH utrudnia korzystania z usług tego wspaniałego fachowca,uwierzcie ale to mistrzo !! wszystkie złe opinie to najprawdopodobniej zazdrość innego wytłumaczenia nie widzę !

Miałam zerwane więzadła krzyżowe przednie, Doktor zrobił mi rekonstrukcję i w tej chwili noga po niecałych 6 miesiącach jest w pełni sprawna. Dziękuje bardzo i oby więcej takich wspaniałych specjalistów.