Wiesław Strohm

Neurochirurg

Jest to kompletny cham, który nie ma żadnego szacunku do pacjenta. Z powodu guza szyszynki, niestety miałam nieprzyjemność poznać owego lekarza, który cieszy się moim zdaniem kompletnie niesłuszną, dobrą reputacją jako neurochirurg. Nie dość, że ten Pan podczas wizyty prywatnej potraktował mnie jak kompletną idiotkę, do tego dosłownie krzyczał na mnie oraz na mojego narzeczonego, dodatkowo stwierdził jeszcze, że z powodu mojego guza głowa nie może mnie boleć, a mój ból jest wymyślony. Zacznijmy od tego, że gdyby był wymyślony do rezonansu, który mi go wykrył nie doszłoby, ale to już mało istotna kwestia. Powracając do tego Pana, który nie wiem jakim cudem uzyskał tytuł doktora i skończył takie studia... Po całej "wizycie", na której zostałam zmieszana z błotem, która trwała 5 min. oczywiście zarządał zapłaty 180 zł za wizytę, na której stałam się hipohondryczką. (Dodam tylko, że na ten moment jestem po operacji, oczywiście nie przez tego człowieka i jego "diagnoza" oczywiście była warta tyle, co jego osoba - nic).

W dniu 14 stycznia 2014 roku w Krakowie przeszedłem operację kręgosłupa. Pan Doktor Strohm to świetny specjalista, bardzo miły pogodny i życzliwy w kontaktach z pacjentami. Dzięki Panu Doktorowi podbudowała się moja wiara w Służbę Zdrowia ;) Jest miły oraz uprzejmy, zarówno jak i personel pielęgniarski. Bardzo dbają o dobro pacjenta,są na każde zawołanie,uśmiechnięte i bardzo sympatyczne!!! Cieszę się że mogłem poznać tak wspaniałego lekarza !!! Z całego serca Dziękuje Panu Ordynatorowi i całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału neurochirurgii w Krakowie !!! Andrzej Gniazdowski.

Bardzo dobry specjalista, lekarz z powołania. Nie tylko nareperował mój zdruzgotany kręgosłup, ale i podnosił mnie na duchu, ile razu tego potrzebowałem. Dziękuję serdecznie za wspaniałą opiekę. Marian Paszkowski.

Bardzo dobry secjalista czlowiek zyczliwy i bezinteresowny rozmawiajacy z pacjentem jak rowny z rownym.Przeszedlem operacje kregoslupa ledzwiowego 8 XI 2013.Efekt?odczuwam bol podudzi i dretwienie stop ale to dopiero miesiac i jak mowil Pan Ordynator powinno to ustapic w ciagu dwoch miesiecy. A grozil mi wozek. Wspaniala praca Panie Doktorze!

Witam serdecznie. Dnia 12 września 2012r. przeszedłem operację kręgosłupa w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Operował mnie ordynator Oddziału Neurochirurgii Pan Dr. Strohm. Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi, wszystkim osobom, które zajmowały sie mną przed i po operacji. W szczególności dziękuje Panu dr. Strohm, ktory jest człowiekiem bardzo miłym, uśmiechniętym. Dr. jest świetnym specjalistą, którego cechuje niezwykłe podejście do każdego pacjenta. Cały zespół składa się z osób życzliwych i sympatycznych. Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować. Pozdrawiam, Jerzy - Pleszew

Pozdrawiam,
Jerzy - Pleszew

25,01,2013 miałem operacje kręgosłupa szyjnego c4-c7 w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie Powoli wracam do zdrowia Serdeczne podziękowania dla całego personelu oddziału neurochirurgi wraz ordynatorem Strohmem za fachową i ludzka opiekę podczas pobytu na oddziale Wszystkiego Najlepszego Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych Pozdrawiam Sławek

bardzo dobry neurochirurg, życzliwy, otwarty, profesjonalista w swoim fachu, postawił diagnozę i zoperował mój kręgosłup (L5/S1) Bóle (rwa kulszowa) sprzed operacji,które nie dawały mi spokoju ustąpiły. Jestem wdzięczna i polecam wszystkim potrzebującym. Wdzięczna pacjentka Iwona

Wdzięczna pacjentka Iwona

Cudowny, oddany w pelni slowa tego znaczenia Dr. Strohm.ZLOTY CZLOWIEK dla pacjenta rowniez ZLOTE RECE, Z pelnym zaufaniam oddalam sie zabiegowi usuniecia dwoch tetniakow, przez Dr Strohm. Polece Dr. Strohm kazdemu znjomemu, kazdemu ktory mialby problemy zdrowotne, z pelnym przekonaniem do Dr. Strohm. Niezmiernie ufam Dr. Strohm

Bardzo dobry neurochirurg,życzliwy,otwarty,profesjonalista w swoim fachu.Postawił diagnozę zoperował mój kręgosłup(L5-S1dx)25-11-2011r.Bóle(rwa kulszowa)sprzed operacji które nie dawały mi chwili spokoju znikneły.Jestem WDZIĘCZNY.Polecam z całego serca.

Dwa razy mi pomagał i dwa razy skutecznie. W 2005 roku lędźwiowy odcinek (po wypadku) oraz w 2010 roku, szyjny odcinek kręgosłupa (po wypadku). Rzeczowy konkretny lekarz i nie wysyłałem do Niego "listonosza"! Współpracuje z Nim lekarz Wiesław Skowroński.

Rzeczowy konkretny lekarz i nie wysyłałem do Niego "listonosza"!
Współpracuje z Nim lekarz Wiesław Skowroński.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kalisz"?

Majkowska 13a lok. 21
63-400 Ostrów Wielkopolski
NZOZ "NOWaMED"
Moniuszki 9.
63-200 Jarocin
Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski