Wiesław Strohm

Neurochirurg

25,01,2013 miałem operacje kręgosłupa szyjnego c4-c7 w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie Powoli wracam do zdrowia Serdeczne podziękowania dla całego personelu oddziału neurochirurgi wraz ordynatorem Strohmem za fachową i ludzka opiekę podczas pobytu na oddziale Wszystkiego Najlepszego Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych Pozdrawiam Sławek

Supeer doktor,a jakie opinie pisze. Naprawdę polecam

Supeer doktor,a jakie opinie pisze. Naprawdę polecam

Witam serdecznie. Dnia 12 września 2012r. przeszedłem operację kręgosłupa w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Operował mnie ordynator Oddziału Neurochirurgii Pan Dr. Strohm. Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi, wszystkim osobom, które zajmowały sie mną przed i po operacji. W szczególności dziękuje Panu dr. Strohm, ktory jest człowiekiem bardzo miłym, uśmiechniętym. Dr. jest świetnym specjalistą, którego cechuje niezwykłe podejście do każdego pacjenta. Cały zespół składa się z osób życzliwych i sympatycznych. Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować. Pozdrawiam, Jerzy - Pleszew

Pozdrawiam,
Jerzy - Pleszew

Wspaniały lekarz! Miły, sympatyczny, bezinteresowny, pomagający wszystkim bez wyróżniania. Bardzo gorąco polecam!

bardzo dobry neurochirurg, życzliwy, otwarty, profesjonalista w swoim fachu, postawił diagnozę i zoperował mój kręgosłup (L5/S1) Bóle (rwa kulszowa) sprzed operacji,które nie dawały mi spokoju ustąpiły. Jestem wdzięczna i polecam wszystkim potrzebującym. Wdzięczna pacjentka Iwona

Wdzięczna pacjentka Iwona

Bardzo dobry neurochirurg,życzliwy,otwarty,profesjonalista w swoim fachu.Postawił diagnozę zoperował mój kręgosłup(L5-S1dx)25-11-2011r.Bóle(rwa kulszowa)sprzed operacji które nie dawały mi chwili spokoju znikneły.Jestem WDZIĘCZNY.Polecam z całego serca.

Dwa razy mi pomagał i dwa razy skutecznie. W 2005 roku lędźwiowy odcinek (po wypadku) oraz w 2010 roku, szyjny odcinek kręgosłupa (po wypadku). Rzeczowy konkretny lekarz i nie wysyłałem do Niego "listonosza"! Współpracuje z Nim lekarz Wiesław Skowroński.

Rzeczowy konkretny lekarz i nie wysyłałem do Niego "listonosza"!
Współpracuje z Nim lekarz Wiesław Skowroński.

jest profesjonalistą w swoim fachu.Powiedziałbym cudotwórca.Bardzo dobry neurochirurg.Polecam.

Czy ktoś zpaństwa może mi podać kontakt do dr.

Czy ktoś zpaństwa może mi podać kontakt do dr.

Cudowny, oddany w pelni slowa tego znaczenia Dr. Strohm.ZLOTY CZLOWIEK dla pacjenta rowniez ZLOTE RECE, Z pelnym zaufaniam oddalam sie zabiegowi usuniecia dwoch tetniakow, przez Dr Strohm. Polece Dr. Strohm kazdemu znjomemu, kazdemu ktory mialby problemy zdrowotne, z pelnym przekonaniem do Dr. Strohm. Niezmiernie ufam Dr. Strohm