lekarz Wiesława Kowalska

3,2
3,7
3,5
3,2

Zanim trafiłam na Dr. Kowalska odwiedziłam chyba wszystkich pediatrów w Zawierciu i jest ona najlepszym lekarzem na jakiego mogłam trafić. Nie powiem, bo w poczekalni trzeba troszeczkę posiedzieć zanim wejdzie się do gabinetu. W Gabinecie siedzi się pół godz bo wszystko dokładnie tłumaczy. Więcej takich lekarzy! ZDECYDOWANIE POLECAM!

Bardzo miła doktor. Byłem u niej, bo inni lekarze mnie nie umieją wyleczyć tak jak trzeba. Pani doktor wyleczyła mnie z wielu chorób w ciągu kilku dni, na kontroli wszystko w porządku i koniec leczenia.

Bardzo dobry lekarz Poświęca bardzo dużo czasu na pacjenta Bardzo dokładnie bada.Stawia dobrą diagnozę Jak najbardziej polecam.

Pani doktor odebrała, w czasie mojej wizyty telefon. I nie skrępowana rozmawiała podczas gdy ja siedziałam bez bluzki przy jej biurku. Mało tego w reakcji na moją późniejszą uwagę, nakrzyczała na mnie i stroiła fochy, nie chciała nawet podpisać mi bilansu na studia. Po wyjściu z gabinetu nawet pielęgniarki komentowały jej humorek. Była to moja ostatnia wizyta u tej kobiety miałam wtedy 19 lat. Na szczęście nie widzę jej już od 5 lat. Z tego co pamiętam nawet kiedy byłam dzieckiem nie była miła, z leczeniem chorób też kiepsko, zdecydowanie odradzam.

Nie pomogła mojemu dziecku nigdy,a byłem u yej pani już kilka razy. Moim zdaniem słaby z niej fachowiec i nie potrafi postawić trafnej diagnozy. Zdecydowanie polecam Panią Węgrzynowską. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Pani doktor jeszcze ani raz nie pomogła mojemu dziecku. Kiedy idziemy do niej z jakimś problemem zapisuje leki,po których lądujemy u innych lekarzy, ponieważ nie pomagają lub pogarszają sytuację. Poza tym podczas jednej z wizyt, powiedziała, że nie ma już dla nas czasu.Nie polecam